Apple’i miksitud reaalsuste prillid


Kõlakad Apple’i virtuaalreaalsuse prillidest on käinud kaua. Viimase, kinnitamata info kohaselt on tegu seadmega, millele annavad tõenäoliselt jõudu kaks juba tuttavat M1 protsessorit. Tänu sellele ei pea prillid olema ühendatud telefoni või arvutiga, et võimsust saada.

 

Prillid pole mitte ainult liit-, vaid ka virtuaalreaalsuse jaoks, mida aitavad kogeda Sony 4K Micro OLED ekraanid. M1 protsessorid peaksid olema piisavalt võimsad, et neid 4K ekraanidele kuvatavaid pilte luua. Kindlasti pole tegu lihtsa ülesandega, sest arvutusvõimsus, mida läheb prillide jaoks vaja, on tunduvalt suurem, kui iPhone’i jaoks. Analüütiku Ming-Chi Kuo sõnul on seadet oodata 2022. aasta lõpuks ning selle kaugem eesmärk on asendada iPhone järgmise kümnendi jooksul prillidega.

Varasemad infokillud on rääkinud natuke teistsugust juttu, nimelt et töösolev seade peab arvutusvõimsuse saamiseks olema juhtmevabalt ühendatud telefoni, iPad’i või arvutiga. Seadme hinnaks ennustatakse umbes kolm tuhat eurot, kirjutab Tech Crunch.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.