Veebilehtede kaudu tehakse maailmas keskmiselt ligi 30 000 küberrünnakut päevas, et blokeerida nende tööd või varastada, rikkuda ja kustutada seal olevaid andmeid.
Kuna Google kontoga on seotud väga paljude inimeste digitaalne identiteet, e-post ja paljud teenused, mistõttu on oluline tagada ka selle konto turvalisus.
Telia pani kooliaasta alguse puhul kokku 11 soovitust ja juhtnööri, kuidas oma lapsele virtuaalmaailmas toeks olla.
Küberrünnakute ajastul aitab Microsoft 365 keskkonnas olevate väärtuslike andmete varundamine taastada varastatud või kaotsiläinud informatsiooni.
Paroolid ja kasutajanimed ning nende kaitsmise vajalikkus on teada igale natukenegi aktiivsemale internetikasutajale.
„Digitunnil“ on külas Telia Eesti Küberturbe meeskonna juht Martti Kebbinau ja küberturbe lahenduste insener Holger Rünkaru, kes räägivad küberturvalisusest ja küberrünnakute ärimudelitest.
Kontorist väljaspool töötades, kus WiFi võrk ei ole piisavalt turvatud või on sinu tegevus lihtsasti jälgitav, üritavad küberkurjategijad varastada kontode paroole ja nakatada arvutit pahavaraga.
Mälupulga kasutamine, eriti selle erinevate arvutite vahel jagamine on suur turvarisk.
Arvutiga avalikus kohas tööd tehes tasuks alati arvestada riskiga, et mõni pahatahtlik inimene võib üritada salaja filmida sinu sisestatud kasutajanimesid ja paroole ning avatud faile.
Inimesed ja ettevõtted on aastate jooksul loonud erinevate e-teenuste, veebilehekülgede, äppide ja arvutis töötavate programmide kasutamiseks sadu kontosid, mis kõik tuvastavad oma kliente salasõna alusel.