Digitark on IT- ja digitehnoloogiateemaline nõuandeblogi.

Digitark on suunatud keskmise tasemega arvutikasutajale ja tehnoloogiahuvilisele. Siit blogist leiavad tarkust just vähemate teadmistega ja arglikumad arvuti- ning digitehnika kasutajad, et saada uusi teadmisi ja ideid või otsida vanadele tuttavatele tõdedele kinnitust. Digitarga teemakäsitlused on valdavalt nõuandvad ja silmaringi laiendavad. Sekka tuleb huvitavaid uudiseid ja trende laiast maailmast. Loodame, et Digitarga lehele tulles veedad oma aega kvaliteetselt ning saad meie sissekandeid lugedes vähemalt ühe uue teadmise või idee, kuidas arvuti ja digimaailmas hakkama saada.

Digitarga eesmärk:

Pakkuda tavatasemel arvutikasutajatele eestikeelset, huvitavat ning kasulikku IT- ja digitehnikaalast infot ja nõuandeid.

Digitark peab esmatähtsaks teadlikkuse kasvatamist ja nõuannete jagamist. Blogis avaldatakse ka Telia toodete ja teenuste uudiseid, kuid need on pigem lisainfoks. Neutraalsema ning sisukama käsitluse tagame sellega, et sisu loomisse on kaasatud sõltumatuid kirjutajaid.

Digitarga blogi areneb pidevalt ja seepärast oleme väga tänulikud, kui avaldad arvamust või teed ettepanekuid, mida sa siit lugeda sooviks ning kuidas sulle olemasolevad sissekanded meeldivad.