Inspira kanalis näeb otsesaadet R2 Aastahiti väljakuulutamiselt

#Inspira #R2 Aastahitt #telia tv
2 min lugemine

30. detsembril näeb Telia Inspira kanalis otsesaadet, kus kuulutatakse välja Eesti suurima muusikaküsitluse R2 Aastahitt tänavused võitjad.

 

Eesti suurimal muusikaküsitlusel R2 Aastahitt saavad kõik huvilised hääletada kuni 30. detsembrini oma selle aasta lemmiklugude poolt.

Hääletuslehel www.aastahitt.ee on kuulamiseks ja hääletamiseks üleval sada kodumaist ja sada välismaist lugu, mis lõppeval aastal esile on kerkinud. Mõlemast nimekirjast saab valida kuni kümme lemmikut või soovitusena lisada hääletuslehel oma eelistuse, kui etteantud nimekirjas seda ei ole.

Aastahiti hääletus on avatud 30. detsembrini. Tänavu toimub hääletamine mitmes etapis, sest pärast 20. detsembrit jätkub hääletamine juba 20 populaarseima loo vahel ja edetabeli esikümne hääletus avatakse 28. detsembril.

„R2 Aastahitt on endiselt aastalõpu kõige lahedam arvutimäng. Ja seekord on ühe leveli asemel kolm!“ kutsub Raadio 2 muusikajuht Erik Morna kõiki aktiivselt hääletama.

Edetabelid ja esikohad selgitatakse välja nii kodumaiste kui ka välismaiste lugude seast, eriauhinnad jagatakse kolmes lisakategoorias: R2 uus tulija, R2 aasta demo ja R2 toimetuse lemmik.

Aastahitt 2020 edetabelid avalikustatakse 30. detsembril R2 maratonsaates algusega kell 14. Alates kell 19 saab finaalile kaasa elada ka videopildis Telia Inspira telekanalis ja Aastahiti kodulehel.

Raadio 2 on aastahitti valinud juba aastast 1994.