Telia Inspira võitis EFTA galal 3 auhinda

#EFTA #Inspira #telia tv
2 min lugemine

Reedel, 12. aprillil toimus Alexela Kontserdimajas kaheksandat korda Eesti filmi- ja teleauhindade jagamine ning Telia omakanal Inspira tõi kokku 3 auhinda.

 

„MasterChef Eesti“ 2. hooaeg võitis EFTA galal kaks auhinda: Aasta vormilooja televisioonis oli Villem Tarvas ja Parim teletoimetaja Kaidi Klein. „Mul oli üks suur unistus, ma olin ja olen siiani väga suur MasterChefi fänn ja ma mõtlesin, et ma tahan nii väga seda saadet teha, aga kes seda Eestisse toob, see on nii kallis. Aitäh Telia Inspira ja Kaupo Karelson, et te täitsite mu unistuse,“ sõnas auhinna vastu võtnud Kaidi Klein. Armastatud kokandussaate esimest kui ka teist hooaega saab vaadata Telia Inspira+ keskkonnast.

Telia Inspira sarja „Elu võimalikkusest maal“ eest pälvis tunnustuse Evelin Võigemast, kes sai Parima naisnäitleja tiitli. Sarjas mängis ta Tiinat, osavat ja mitmekülgset maanaist ning kohalikku kangelannat, kes võttis enda kanda kõik olulised ametid Karuaugu külas. Evelin Võigemast ütles auhinda vastu võttes, et sai sarja produtsendilt kõne pakkumisega mängida naist, kes maal üksinda kõigega hakkama saab, samal ajal kui ta ise parasjagu maal tööd tegi. „Elu võimalikkusest maal“ jõudis Inspira kanali vahendusel kohaliku telepublikuni 2023. aasta sügisel ning hooaja kõiki osasid saab vaadata Telia Inspira+ keskkonnast.

Pildil Evelin Võigemast. Foto autor Sander Rebane.

 

„EFTA puhul on tore, et tunnustatakse nii öelda suure töö tegijaid. On rõõm, et hinnati just saate „MasterChef Eesti“ telgitaguseid jõude, ilma kelleta ei oleks saade nii kaasahaarav ja kvaliteetne meelelahutus,” kommenteeris pärast galat Inspira tootejuht Kätlin Loogus.

 

Inspiraon eksklusiivne telekanalTelia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid.

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal.