Inspira kanal kannab üle Estonian Funk Embassy telefestivali


13. märtsil näeb Telia Inspira kanali vahendusel otseülekannet Estonian Funk Embassy telefestivalilt.

 

Tänavu viiendat tegutsemisaastat tähistav Estonian Funk Embassy kolib pidustustega Narva Vaba Lavale ja korraldab sünnipäevapeo telelainel.

“Inimestega koos praegu tähistada ei saa, next best thing on koguneda tulevasse kultuurimekasse Ida-Virumaale, et pidada maha telepidu, millest saab osa võtta kogu Eesti ja muu maailm,” ütles Estonian Funk Embassy saadik ja algataja Henrik Ehte.

Peamine põhjus, miks telepidu just Narvas korraldatakse, on soov aidata kaasa piiride kaotamisele eesti- ja venekeelsete kultuurisõprade vahel ning viia tähelepanu maakonnale, mis koroonapiirangutest tingitult raskustesse sattunud.

Õhtu jooksul astub üles Funk Embassy esindus koosseisus street-funk supergrupp Lexsoul Dancemachine, souli skeene värskeim õhusõõm Rita Ray ning talendikas Siim Aimla ja tema Funk Band.

Legendaarse Detroiti plaadifirma Motown hitte esitab andekatest muusikutest koosnev revüüprojekt The Motown Sound. Muuhulgas teeb erilise etteaste Smoke’n’Smile – Sillamäelt pärit grupp, kes oli aktiivne viimati 15 aastat tagasi.

Funk Embassy TV Fest toimub
laupäeval, 13. märtsil algusega 19:00 ning on tasuta jälgitav Telia Inspira kanalilt.