Telia avas Paides moodsa nutiesinduse

#Telia nutiesindus
2 min lugemine

Telia avas Paides innovaatilise, mugava ja keskkonnasõbraliku nutiesinduse, kus saab videokõne teel suhelda ettevõtte klienditoega, sõlmida lepinguid ning kätte saada vajalikke seadmeid.

 

Uue nutiesinduse avamine toimus Paides laupäeval, 15. aprillil ning nutiesindus asub aadressil Pärnu 67.

Telia müügi- ja teenindusüksuse juhi Katre Liibergi sõnul tähistab nutiesinduse avamine Paides ühtlasi Telia naasmist Järvamaa pealinna.

„Kui me paari aasta ees Paides oma traditsioonilise esinduse keset koroonakriisi sulgesime, polnud see meie jaoks lihtne otsus. Seda enam saame aga rõõmu tunda nüüd, mil oleme Paides tagasi moodsa ja keskkonnasõbraliku lahendusega. Ootame kõiki oma Paide kliente uut nutiesindust aktiivselt kasutama ning meile selle kohta ka tagasisidet andma – nii saame enda pakutavaid teenuseid ja digilahendusi veelgi paremaks muuta,“ märkis Liiberg.

Nutiesinduse lahenduse on välja töötanud Cleveron, mille tegevjuht Arti Kütt lisas, et Cleveroni missiooniks on muuta kaupade üleandmine lõppklientidele võimalikult efektiivseks ja kinkida seeläbi inimestele aega. „Mul on hea meel, et saame aidata Telial viia nende teenused Paide inimestele taas lähemale. Telia nutiesindused on maailmas ainulaadsed ja usun, et see on miski, mille poole on maailm teel. Telia nutiesindused taaskord kinnistavad Eesti kui digiriigi kuvandit.“ 

 Telia ja Viljandi ettevõtte Cleveron koostöös valminud nutiesindus on maailmas uudne lahendus, mis võimaldab teenindada kliente väga erineval moel.

Esindusse sisenenud klient saab puutetundliku ekraani vahendusel soovi korral ühenduse Telia esinduse konsultandiga. Ekraani juurde kuuluva makselahenduse kaudu saab kaupade eest tasuda ning seejärel pakiroboti abiga endale vajaliku seadmed kohe kaasa võtta. Sel moel saab klient eeltäidetud pakirobotist kätte nii digibokse, ruutereid, SIM-kaarte, TV-pulte kui ka näiteks telefone. Lisaks saab nutiesinduses soovi korral sõlmida kliendilepinguid ning küsida tehnilist nõu.

Nutiesinduse avamispeol aitas muusikaga meeleolu luua Jalmar Vabarna, samuti loositi esinduse avamist uudistama tulnud inimeste vahel välja kümneid auhindu.

Nutiesinduse avamispeol toimunuga saab tutvuda fotogalerii vahendusel.

 

Fotod: Laura Oks

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.