Kuidas iPhone’is video tasuta tagurpidi liikuma panna?


Erinevates sotsiaalmeediakanalites nagu Snapchat, Instagram ja teised võidavad suurt populaarsust lõbusad tagurpidi liikuma pandud videod. Kui sellist tagurpidi video (st lõpust algusesse) esitamise võimalust pakuvad nii Snapchati kui TikToki rakendused, siis Facebooki ja Instagrami rakendustes selline võimalus puudub.

 

Appi tuleb tasuta rakendus InShot, mille saad oma iPhone’i alla tõmmata näiteks SIIT. Erinevalt paljudest teistest videotöötlusrakendustest on selle kasutamine üsna lihtne.

 

Tee nii:

Installi rakendus oma telefoni ja ava see. Vali ekraani allosas olevast valikust „Video“. Luba rakendusele ligipääs oma foto- ja videogaleriile. Vali oma albumist välja vajalik video. Enne video tagurpidi liikuma panekut on sul võimalus seda pisut lühemaks trimmida (Trim). Nüüd vali videopildi all olevatest tööriistadest „Reverse“. Selle leidmiseks pead sa tööriistade riba lappama paremalt vasakule. Vajuta „Reverse“ nuppu ja oota kuni telefon lõpetab protsessi. Soovi korral võid muuta ka klipi kiirust (Speed) ning vaigistada originaalheli ning asendada see oma valitud taustamuusikaga. Nüüd vajuta „Share“-nupule ekraani paremas ülanurgas ning vali sealt „Salvesta“ (Save). Nüüd peaks tagurpidivideo olema saadaval su telefoni fotoalbumis.

Tagurpidivideo parempoolses alanurgas on tagasihoidlik rakenduse vesimärk. Sul on võimalus ka sellest vabaneda. Peale video salvestamist kliki lihtsalt sellel ja avanenud aknast vali „Free remove“. Kui aga soovid kasutada rakenduse arvukaid lisavõimalusi, siis võid hakata kasutama InShot Pro’d, mis paraku pole enam tasuta.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.