Oskus on kingitus. Talisuplus ja nutikella abil tervise jälgimine

#digitarkus #oskus on kingitus #talisuplus #Telia jõulukampaania
1 min lugemine

Telia jõulukampaania “Oskus on kingitus” toob vaatajateni viis südantsoojendavat videoklippi, mis kannavad sõnumit “Kingime oskusi”. Igas klipis lööb kaasa ka vähemalt üks Telia töötaja. 

 

Jõuludeks võib kinkida ka asju, mida paberisse pakkida ei saa – need võivad olla oskused, mis teevad kellegi päeva eriliseks. Klippides näeme, kuidas osalejad jagavad põnevaid oskusi kokkamisest ja talisuplusest nutikella kasutamise ning küberturvalisuse tarkusteni.

Loodame videotega inspireerida inimesi avastama uusi oskusi ja neid omavahel jagama – läbi nende teeme maailma natuke paremaks ja inimesi omavahel lähedasemaks. 

Esimeses klipis saab näha talisuplust ja nutikella kasutegureid. Merikesel on juba neljas hooaeg talisuplemist selja taga, seda oskust tutvustab ta oma kolleegile Reimole. Vaata, kuidas Reimo võtab vastu talvise väljakutse ja tutvustab Merikesele nutikella võlusid ja selgitab selle kasulikkust. Talvised elamused ja nutikad lahendused käivad käsikäes! 

 

Olgu ka Sinu jõulud täis avastamisrõõmu, oskuste võlu ja hetki, mis jäävad meie südamesse kauaks! 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.