Telia jõulukampaania “Oskus on kingitus” toob vaatajateni viis südantsoojendavat videoklippi, mis kannavad sõnumit “Kingime oskusi”. Igas klipis lööb kaasa ka vähemalt üks Telia töötaja. 

 

Jõuludeks võib kinkida ka asju, mida paberisse pakkida ei saa – need võivad olla oskused, mis teevad kellegi päeva eriliseks. Klippides näeme, kuidas osalejad jagavad põnevaid oskusi kokkamisest ja talisuplusest nutikella kasutamise ning küberturvalisuse tarkusteni. 

Loodame videotega inspireerida inimesi avastama uusi oskusi ja neid omavahel jagama – läbi nende teeme maailma natuke paremaks ja inimesi omavahel lähedasemaks. 

Viies klipp viib meid kööki, kus Katre õpib oma ämmalt pereklassikat – ahjukapsa valmistamist. Koos valmistavad nad maitsva jõuluroa, jagades retsepti videos. See hetk saab veel erilisemaks, kui Katre tutvustab ämmale vastu digitaalseid lahendusi, õpetades apteegist tervisetooteid tellima Mobiil-ID abil. 

 

Olgu ka Sinu jõulud täis avastamisrõõmu, oskuste võlu ja hetki, mis jäävad meie südamesse kauaks! 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.