Oskus on kingitus. Jõulukausi tegemine ja küberturvalisus 

#BOPP kohvik #küberturvalisus #oskus on kingitus #Telia jõulukampaania
1 min lugemine

Telia jõulukampaania “Oskus on kingitus” toob vaatajateni viis südantsoojendavat videoklippi, mis kannavad sõnumit “Kingime oskusi”. Igas klipis lööb kaasa ka vähemalt üks Telia töötaja. 

 

Jõuludeks võib kinkida ka asju, mida paberisse pakkida ei saa – need võivad olla oskused, mis teevad kellegi päeva eriliseks. Klippides näeme, kuidas osalejad jagavad põnevaid oskusi kokkamisest ja talisuplusest nutikella kasutamise ning küberturvalisuse tarkusteni.  

Loodame videotega inspireerida inimesi avastama uusi oskusi ja neid omavahel jagama – läbi nende teeme maailma natuke paremaks ja inimesi omavahel lähedasemaks. 

Kolmandas klipis on Telia töötaja Margot külas ärikliendi Tiia juures, kes on BOPP kohviku omanik. Tiia õpetab Margotile jõulukausi valmistamist, mida ei leidu isegi kohviku menüüs. Videost on näha, milliseid komponente nad kasutavad ja kuidas valmib kauss. Margot ei piirdu pelgalt maitseelamustega, vaid jagab Tiiale ka küberturvalisuse nippe, kuidas paremini kaitsta ettevõtet digitaalsete ohtude eest. 

 

Olgu ka Sinu jõulud täis avastamisrõõmu, oskuste võlu ja hetki, mis jäävad meie südamesse kauaks! 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.