Telia kaasab kevadel korraliku suurusega ettevõtte jagu praktikante

#praktikandid #Telia Future Minds #Telia praktikaprogramm
2 min lugemine

Telia kaasab sel kevadel oma praktikaprogrammi raames erinevatele positsioonidele ühe korraliku ettevõtte jagu praktikante.

 

Telia värske praktikaprogrammi Telia Future Minds juht Pirkko Saar tõdes, et arvestades tavapärasest keerukamat majandusolukorda, on paljudel tudengitel küsimus, kuhu ja millistel tingimustel on üldse võimalik praktikale saada.

„Selles osas on meil tulevikutegijatele häid uudiseid, kuna Telia kaasab terve 2024. aasta jooksul kümneid praktikante erinevatele positsioonidele. Hetkel on Telias avatud ca 25 praktikakohta ning nendele kohtadele on kandideerima oodatud väga erinevate oskuste ja taustaga inimesed,“ sõnas Saar.

Hetkel ongi käimas praktikantide värbamisprotsess ning Telia Future Minds praktikaprogramm ise käivitub juunis. Praktikantidele kestab programm kuu aega ning on tasustatav.

Teliasse suunduvaid praktikante ootab ees äsja värskenduskuuri läbi teinud praktikaprogramm, oma ala tippudest kolleegid, uuenduslikud tehnoloogiad ja töökeskkond ning toetav organisatsioon.

„IT- ja telekomiettevõttena pakume praktikavõimalusi eeskätt erinevate tehnoloogilistele positsioonidele, nagu näiteks IT spetsialist, andmeteaduse spetsialist, UX disain, infoturbe valdkond, võrgu planeerija, IoT lahendused, analüütik jne. Samas on nende kõrval avatud praktikavõimalused ka müügikonsultantidele erinevates Telia esindustes. Seega on valikuvõimalusi seinast-seina ning ootame kõiki tulevikutegijaid kandideerima,“ julgustas Pirkko Saar.

Saare sõnul on Telia pakutav praktika suurepärane võimalus anda hoogu oma edasisele karjäärile ning areneda nii professionaali kui inimesena.

Lisaks on Telia senine kogemus praktikantide kaasamisel näidanud, et kuni kolmandik neist värvatakse võimalusel hiljem ka reaalselt ettevõttesse tööle.

Telia pakutavate praktikakohtadega saab tutvuda ettevõtte veebilehel: https://www.telia.ee/ettevottest/voimalused-tudengile