5 vihjet tutvusmisrakenduste kasutajatele

#nutirakendused
3 min lugemine

Kaasaegse kiire elutempo juures pole tutvumisrakenduste nagu näiteks Tinder menu mitte midagi üllatavat. Need avardavad märgatavalt võimaliku partneri valikut ning muudavad kergemaks ka tutvumise algfaasi. Allpool leiab potentsiaalne partneriotsija omakorda mõned nipid, mis aitavad oma otsinguid efektiivsemaks muuta ja tulevasi pettumisi ära hoida.

 

Vali endast isikupärane pilt

 

Paljud tutvumisrakendused ja tutvuseid vahendavad veebilehed püüavad kasutajat veenda, et kõige olulisem on see, mida inimene seal enda kohta kirjutab. Ühest küljest on see tõsi, kuid teatavasti räägib üks pilt rohkem, kui tuhat sõna. Esimese asjana reageeritakse ikkagi sinu pildi peale. Ükskõik kui sõnaosav sa ka ei ole – selle, kas sinu profiili vaadatakse sõltub ikkagi sellest pisikesest pildist profiili ülemises osas. Hoolikalt poseeritud paraadfoto asemel püüa sinna leida midagi emotsionaalset, mis sinu olemust kõige paremini iseloomustaks.

 

Guugelda oma vestluspartneri andmeid

 

Kui rakenduses on jutuots lahti tehtud ja omavahel tutvutud, siis tasub esimese asjana teha kiire otsing internetis, mis tegelasega tegu on. Ehkki paljude jaoks meie seast on see elementaarne, siis üllatavalt palju inimesi jätavad selle puhtast ignorantsusest tegemata. Potentsiaalne partner ei peagi olema kirvemõrvar, tegelikult täiendab netist saadud info seda pilti, mida inimene ise endast jagab. Ühtlasi võite leida täiendavaid fotosid oma vestluskaaslasest.

 

Ole kannatlik ja realistlik

 

Kui oled oma ankeedi näol nö õnge sisse visanud, siis tasub olla kannatlik. Eriti tasub seda olla meestel, keda on miskipärast tutvusi otsimas rohkem kui naisi. Kui kiiret reaktsiooni ei tule, siis ei tasu veel masendusse laskuda. Tutvuge oma saatusekaaslaste ankeetidega, vaadake, kuidas nemad kontakte otsivad, millist sõnastust või pilte kasutavad. Täienda, muuda ja paranda ka enda profiili. Juhul, kui muutud kannatamatuks ning seda ka sinu profiilil näha on, siis võib tulemus olla vastupidine ja sa peletad võimalikud kontaktid juba varakult eemale.

 

Ehita tasapisi usaldust

 

Tutvumisrakenduses sõlmitud tutvuse arenedes on järgmiseks sammuks… tutvumisrakendusest lahkumine ja vestluse viimine mõnele teisele kanalile nagu näiteks Facebook Messenger. Facebookis sõpradeks saamine annab partnerist ka parema ja täpsema pildi, millega ta tegeleb, kellega suhtleb jms ilma esmase füüsilise kontaktita.

 

Usalda oma kõhutunnet

 

See viimane nõuanne ei kuulu küll digimaailma, kuid on ometi asjakohane. Võid küll järgida kõiki nõuandeid, nippe ja trikke, kuidas tutvumisrakendusi kasutada või internetis uusi suhteid luua, kuid kõige selle juures tasub alati kuulata oma sisehäält, mis tavaliselt ei valeta, vaid suudab alateadvuse abiga langetada õige tegutsemisskeemi.