Uus kõnekeskus tagab kiire töö. Foto: BrandZone TeliaSonera

Uus tase klienditeeninduses: Telia infotelefon 123 pakub nüüd abi ka video vahendusel

#123 #Teet Tiisvelt #Telia infotelefon #videolahendus
2 min lugemine

Telia klientidel on nüüd võimalus ettevõtte infonumbrile 123 helistades saada tehnilist tuge ka video vahendusel.


“Tegemist on uutmoodi lahendusega, kus meie infotelefoni tehnilised konsultandid saavad luua kliendiga videosilla, mille vahendusel näevad nad lahendust vajavat probleemi läbi „kliendi silmade“. Uus lahendus hakkab peamiselt toetama kaablite ja seadmete ühendamisega seotud küsimustele lahenduse leidmist. Kui varasemalt ei olnud meil võimalik kõne käigus lahendust leida, saatsime kliendi juurde tehniku. Nüüd saame video abil palju suurema hulga muresid distantsil ära lahendada ning see aitab optimeerida nii meie enda ressursse kui ka kliendi väärtuslikku aega,” lausus Telia Eesti klienditeeninduse arenduse juht Teet Tiisvelt.

Tiisvelti sõnul aitab täna toimiv videolahendus vältida ka otsese kontakti loomist, seda näiteks aktiivsemal viiruseperioodil, mil inimesed jäävad rohkem kodudesse ning seeläbi kasvab klientide vajadus tugiteenuste kättesaadavuse järele.

Kui klient pöördub infotelefoni 123 kaudu Telia tehnilise toe poole, otsustab konsultant sõltuvalt kliendi küsimusest, kas on vaja algatada ka videokõne. Vajaduse ja kliendi nõusoleku korral saadab konsultant kliendi telefonile sõnumi veebilingiga, mida avades on võimalik enda nutitelefoni kaamera kaudu edastada videopilti. Selle põhjal saab konsultant nõu anda ning klienti juhendada.

Kuigi uus lahendus on olnud Telias kasutusel esimesed nädalad, on Tiisvelti sõnul läinud teenuse käivitamine hästi: “Mulle meeldis, et suutsime selle lahenduse saada võimalikult kiiresti käima. Tänaseks oleme koolitanud välja juba pooled meie konsultantidest, kes kasutavad videolahendust aktiivselt iga päev, et võimalikult operatiivselt leida meie klientide muredele lahendus,” lausus Tiisvelt.

Samuti on kliendid uutmoodi teeninduskogemusega väga rahul ning üle video abi saanud klientide tagasiside on ainult positiivne.

 Telia infotelefon 123 töötab argipäeviti kell 9.00-20.00, nädalavahetusel ja riigipühadel kell 10.00-20.00.

 

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.