Telia avab 27. jaanuaril Keilas moodsa nutiesinduse

#Telia nutiesindus
2 min lugemine

Telia avab 27. jaanuaril Keilas innovaatilise, mugava ja keskkonnasõbraliku nutiesinduse, kus on võimalik suhelda ettevõtte klienditoega, sõlmida lepinguid ning pakirobotist kätte saada vajalikke seadmeid.

 

Telia nutiesindus asub Espaki ehituskaupluse kõrval (aadressil Põhjakaare 3) ning esinduse pidulik avamine toimub laupäeval, 27. jaanuaril kell 11:00.

Nutiesinduse avamisüritusele on oodatud kõik huvilised ning sündmuse raames saab teha tutvust nutiesinduse pakutavate võimalustega, nautida sooja jooki ja suupisteid ning osaleda auhinnaloosis, kus on võimalik võita väärt kingitusi.

Telia müügi- ja teenindusüksuse juhi Katre Liibergi sõnul otsustas ettevõte avada nutiesindus Keilas just seetõttu, et tegu on olulise maakonnakeskusega, kus käivad lisaks Keila elanikele oma igapäevatoiminguid ajamas ka lähipiirkondade inimesed.

„Analüüsisime oma mobiilivõrgu anonüümsete liikuvusandmete põhjal, kui aktiivne on inimeste liikumine Keila suunal. Selgus, et Keila on ümberkaudsetele kohtadele nagu Saue, Paldiski, Padise, Vasalemma ja Harju-Risti arvestatav tõmbekeskus. See julgustas meid langetama ka otsust avada Keilas nutiesindus, mis on valmis teenindama nii Keila kui kõigi ümberkaudsete piirkondade kliente,“ märkis Liiberg.

„Iga uus võimalus ongi uus võimalus ja nii tulebki seda võtta. Loodetavasti leiab Telia nutiesindus aktiivset rakendust Keila ja ümbruskonna elanike seas,“ lisas Keila linnapea Enno Fels.

Telia ja Cleveroni koostöös välja töötatud nutiesindus on maailmas uudne lahendus, mis võimaldab teenindada kliente väga erineval moel.

Nutiesindus on üles ehitatud nii, et sealt saavad kerge vaevaga abi ka veidi tehnoloogiakaugemad inimesed. Esindusse sisenenud klient saab puutetundliku ekraani vahendusel soovi korral ühenduse Telia esinduse konsultandiga, kes jagab vajadusel selgitusi ettevõtte teenuste kohta, juhendab tehniliste probleemide korral ning jagab soovitusi ja nõustab seadmete valikul. Nutiesinduses saab liituda uute teenustega, muuta olemasolevaid teenuseid ning rentida või osta seadmeid, mille saab kohe nutiesindusest kätte. Nii on võimalik eeltäidetud pakirobotist kätte saada digibokse, ruutereid, SIM-kaarte, TV-pulte kui ka näiteks telefone.

Kui nutiesinduses on klient, siis uste läbipaistev klaas tumeneb kliendi privaatsuse tagamiseks. Peale kliendi lahkumist muutuvad ukseklaasid taas läbipaistvaks ning oleme valmis uueks kliendikülastuseks.

Peale avamisüritust on Telia nutiesindus Keilas klientide teenindamiseks avatud:

Esmaspäevast reedeni kl 10-19
Laupäeval kl 10-18
Pühapäeval kl 10-16

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.