„MasterChef Eesti“ saate võitis Jana Guzanova

#Inspira #MasterChef Eesti #telia tv
2 min lugemine

Jõululaupäeval oli Inspira kanali eetris maailmakuulsa kokandussaate „MasterChef Eesti“ viimane osa, kus tunnistati Eesti parimaks amatöörkokaks Jana Guzanova.

 

Finaalsaates olid Jana kõrval oma koha kindlustanud veel Katrin ja Ksenia. Kolme andeka hobikoka omavahelisest mõõduvõtust väljus lõpuks võidukana Jana, kelle poolt valmistatud road tunnistati saate kohtunike poolt hooaja viimases saates parimaks.

MasterChef Eesti esimese tiitli ja 10 000 euro suuruse auhinnaraha pälvinud Jana  tunnistas, et peale võitja väljakuulutamist valitses tema peas täielik kaos ja meeltesegadus.

„Olles valitud sadadest ja sadadest kandideerijatest ning läbides selle kadalipu koos üheteistkümne teise maruvahva ja andeka amatöörkokaga, oli muidugi uskumatult võimas tunne, et ma ei andnud kordagi alla ja kohati ka hambad ristis puresin ennast võitjaks. Et ma ei olegi kuskil illusioonides elanud, vaid õiget asja ajanud oma köögis ja südames“ sõnas võitja.

Mil moel plaanid MasterChef Eesti tiitlit tähistada?

Esialgu võtan hetke ning lasen endal hoomata, millega ma hakkama sain ning tunda neid meeliülendavaid emotsioone, mis võiduga kaasnevad. Kindlasti löön ka oma lähedastega mõned klaasid kokku.

Teen iseendale ka väikese kingituse ning külastan jaanuari alguses Antwerpenis 2 Michelini tärni restorani nimega The Jane. See tundub kohane, sest just 6 aastat Belgias elades arendasin ma end kõige rohkem toidutegemises.

Kuidas plaanid oma tulevikku siduda kokanduse ja söögitegemisega?

Loorberitele puhkama ei plaani jääda. Nüüd on vaja end päriselt ka restoraniköögis proovile panna ja eelkõige praktikat saata köögi organiseerimises. Kindlasti proovin leida enda ümber inimesi, kes ehk näevad midagi minus, mis nende enda mõtteviisiga kokanduses resoneerub. Sellisel dünaamikal on edasiviiv jõud. Konkreetseid eesmärke endale ei sea – eks see on ikka nii, et kui inimene plaanib, siis Jumal naerab – pigem lasen asjadel lihtsalt juhtuma hakata.

„MasterChef Eesti“ saates toimunuga saab end kursis hoida ka spetsiaalsel Facebooki ja Instagrami lehel. Samuti saab „MasterChef Eesti“ saadet järelvaadata Telia TV Inspira kanalis.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

 

 

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.