FILMIÜLEVAADE. Kontrollimatu / Spontaneous – miks plahvatavad koolis õpilased?

#Filmiülevaade #Kontrollimatu #telia tv
2 min lugemine

See vägagi eriskummaline film viib vaataja teismeliste maailma ja viskab õhku ootamatu küsimuse: mis ajast plahvatavad koolis õpilased?

 

Just sel teemal räägib vaatajale loo värskelt armunud noorpaar Mara (osas Katherine Langford) ja Dylan (osas Charlie Plummer). Noorte teineteise leidmise ajastus on langenud eriti valele ajale, kuna kumbki ei tea, millal üks neist võib sõna otseses mõttes plahvatada. Nimetatud olukord paneb noored elama päev korraga ja nautima igat koos veedetud minutit.

Lugu saab alguse kooliseinte vahel, kui keset tavapärast koolitundi plahvatab klassis Katelyn (osas Mellany Barros). Jah, sõna otseses mõttes plahvatab – justkui õhupall, mida on torgatud nõelaga. Klassiruumis olnud õpilased ning õpetaja on arusaadavalt šokis, kuna keegi ei mõista, mis on just juhtunud.

Järgneb loomulikult politseiuurimine ning noored koondatakse ülekuulamiseks ja asjaolude selgitamiseks politseisse. Koos klassikaaslastega seal viibides viskab Mara õhku hirmutava küsimuse, et huvitav, kes võib nende seast järgmisena õhku lennata. Tuba täidab haudvaikus ja ihukarvad tõusevad püsti ka kõige rohkem trotsi täis klassikaaslastel.

See natukene üle pooleteise tunni kestev film on kindlasti sobilik vaatamiseks toredal seltskonnaõhtul, kuna sisaldab omajagu nii pinget kui musta huumorit ning süstib ootusärevust ka vaatajasse. ise.

Haara Telia TV pult ja veeda see lugu noorpaariga, kelle armastus läheb lõkkele sama kiirelt, kui tiksuv ajapomm nende pea kohal.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.