Viljandi folgil toimuvat saab jälgida erikanalist

#live #otseülekanne #viljandi folk
2 min lugemine

Tänavusel Viljandi pärimusmuusika festivalil toimuvale saab kaasa elada nii teleri kui ka nutiseadme vahendusel. Telia teeb otseülekandeid Kirsimäe ja Kaevumäe lavade kontsertidest.

 

Tagamaks ülekande kõrget kvaliteeti, kasutab Telia festivali programmi edastuseks kõige moodsamat Levira HD3 ülekandejaama. “Tänu professionaalsele meeskonnale ja tipptehnikale saab Viljandi folgi produktsiooni kvaliteet olema võrreldav laulupeo produktsiooni tasemega,” lubas Telia Eesti sotsiaalmeedia ja sisuturunduse juht Tõnn Kuuli. Teleülekande pearežissöör on Martin Korjus.

Telia toodab festivalilt üle 40 tunni programmi ning Telia TV erikanalilt saab vaadata otseülekandeid 26-st Kirsimäe ja Kaevumäe lavade kontserdist. MINU.TV vahendusel saab folkmuusikast osa kasvõi teisest Euroopa otsast. Lisaks teeb Telia tänavu esmakordselt ka otselülitusi põnevate intervjuudega festivali alal asuvast Telia LIVE stuudiost, mis on püsti pandud ja sisustatud just selleks otstarbeks.

Festivali otseülekandeid saab vaadata 26.–29. juulini. Telia TV-s avaneb erikanal kanalipositsioonil “0”. Kui kanal automaatselt kanalivalikusse ei ilmu, tuleb digiboks taaskäivitada. MINU.TV-s lisandub ajutine kanal telekanalite üldnimekirja. Täpset ülekannete ajakava saab vaadata SIIT.

Külastajatele  pakub erinevaid tegevusi ja üllatusi ka festivalil püsti pandud Telia ala. Festivali südamesse ehk teede ristumispunkti paigaldab Telia suure LED-ekraani, millelt on võimalik jälgida lavadel toimuvat.

Telia teeb folgikülastajatele ka oma Folkboti, millega saab suhelda Facebooki Messengeris. Folkbot aitab orienteeruda folgi kavas ja saadab oma sõpradele festivalist inspireeritud märkusi ja tarkuseteri.

Festivalimelu ja säravaimad hetked jõuavad huvilisteni ka Telia Facebooki ja Instagrami vahendusel. Kasutades Instagramis hashtagi #folksüdames, saab igaüks olla osa ülekandest ja osaleda auhinnaloosis!

Telia soodustusega Viljandi pärimusmuusika festivali passid ning päevapassid reedeks ja laupäevaks on tänaseks välja müüdud. Võimalik on veel osta päevapasse neljapäevaks ja pühapäevaks.

XXVI Viljandi pärimusmuusika festival toimub Viljandis 26.–29. juulil ja festivali tänavuseks teemaks on “Sajaga!”, mis tähistab Eesti juubelit ning suunab fookuse noortele ja nende pulbitsevale energiale. Nii on festival loonud tänavu koostöös Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiaga Noortelava, toonud esmakordselt põhiprogrammi Lastelava, kaasanud noori kõikvõimalikesse projektidesse, nagu näiteks Start-Up-Bändide konkurss ja Noorte pärimusbändide konkurss, mille kaudu on uued tegijad ka festivali lavadele pääsenud. Sel aastal on festivalil üheksa lava, kus toimub 80 kontserti.