Tule ja tutvu Telia kõnekeskuse põneva eluga!

#Telia kõnekeskus #veebikohtumine
2 min lugemine

Esmaspäeval, 10. oktoobril kell 11:00 on kõik huvilised oodatud Microsoft Teamsi vahendusel veebikohtumisele, kus tutvustame Telia kõnekeskuse põnevat tööd.

 

Veebikohtumise eesmärk on tutvustada Telia kõnekeskuse igapäevatööd ning jagada infot ka selle kohta, milliseid töötingimusi, arenguvõimalusi ja hüvesid saad kasutada Telia töötajana.

Soovime läbi vahetu kontakti näidata, kes me oleme ja kuidas töötame ning julgustada seeläbi huvilisi ka Telia kõnekeskusesse tööle kandideerima.

Veebikohtumine toimub Microsoft Teamsi videokoosoleku keskkonnas. Pane end kirja hiljemalt 9. oktoobriks SIIN ning saadame Sulle seejärel kohtumise kutse e-kirjaga. Veebikohtumine toimub orienteeruvalt 40 minutit.

Kui oled aga valmis kohe kandideerima, siis info konkursi kohta leiad Telia veebilehelt ja oma kandideerimissoovi saad edastada mugavalt SIIN.

Toome siinkohal välja ka mõned faktid, mis aitavad Sul oma valikut teha

  • Otsime uusi tiimikaaslasi Tartusse, Rakverre ja Jõhvi. Olenemata sellest, mis on Su pragune kodulinn, saab tööd teha nii Telia Pärnu, Tartu, Jõhvi, Rakvere kui Tallinna kontoris. Lisaks on meie konsultantidel kodukontoris töötamise võimalus.
  • Jooksvad koolitused toimuvad meil vastavalt vajadustele ja vajaduse määramisel on oluline roll konsultandil endal.
  • Arenguvõimalused ja lisarollid. Meie konsultandid on nii ägedad, et lisaks igapäevatööle ehk suhtlemisele klientidega on neil võimalus end proovile panna ka veidi teistsugustes rollides. Näiteks olla mentoriks uutele konsultantidele.
  • Tiimiüritused. Mõistame töö kõrvalt loomulikult ka mõnusalt vaba aega veeta ja tiimiüritusi korraldada. Näiteks sel aastal on meil olnud kaks ägedat stiilipidu, üks Tartus ja teine Tallinnas.