Telia televisiooniteenus teeb läbi olulise uuenduskuuri

#hbo #Karl Anton #televisioon #Telia Live #telia tv
3 min lugemine

Telia televisiooniteenuses toimuvad selle aasta jooksul uuendused, mis muudavad TV-teenuse kasutamise klientidele senisest veelgi paindlikumaks ja mugavamaks.

 

Kui praegu pakub Telia kahte erinevat teleteenust ehk MINU.TV-d ja Telia TV-d, siis edaspidi tekib nende asemel ühtne Telia TV teenus, mida saab kasutada nii koduses teleris, arvutis kui ka nutitelefonis.

“Kuna teleteenust puudutav muudatus on suur ja hõlmab kogu meie TV-klientide baasi, toimuvad muutused klientide jaoks järk-järgult. Muudatusi hakkame ellu viima alates juunist ning see protsess toimub aasta lõpuni. Klientide jaoks toimuvad muudatused automaatselt ning inimesed ise selleks midagi tegema ei pea. Kõiki kliente, keda muudatused puudutavad, informeerib Telia personaalselt SMS-i, paber- või e-kirja vahendusel,” ütles Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna juht Karl Anton.

 

Mis muutub?

Alates juunist 2019 saavad kõik uued kliendid, kes Telia TV teenusega liituvad, valida kolme telepaketi vahel: Mini, Standard või  Premium (hinnaga vastavalt 6, 16 ja 39 eurot kuus). Seejärel hakkavad muutused järk-järgult olemasolevate klientideni jõudma.

Muudatuste loogika näeb välja selline, et kliendid, kes kasutavad täna Telia TV-s vaid Põhipaketti, viiakse automaatselt üle Mini paketile. Kliendid, kes kasutavad tänast Põhipaketti + Lisakanalite paketti, viiakse aga üle Standard paketile. Täiesti uus valikuvõimalus on Premium pakett, mis sisaldab nii kõiki Telia TV valikus olevaid kanaleid kui ka erinevaid sisuteenuseid.

Nagu ka uute pakettide nimed ütlevad, sisaldavad need erinevat hulka kanaleid ja lisavõimalusi.

Mini pakett sisaldab:

Üle 30 kanali
KordusTV
FOXPlay sarjade keskkond
Filmiriiul
2 vaatajakohta

Standard pakett sisaldab:

Üle 75 kanali
KordusTV
FOXPlay sarjade keskkond
Filmiriiul
HBO sarjade ja filmide keskkond
Eurosport Player
3 vaatajakohta

Premium pakett sisaldab:

Üle 160 kanali
KordusTV
FOXPlay sarjade keskkond
Filmiriiul
HBO sarjade ja filmide keskkond
Eurosport Player
Salvestamine
Lastenurk
5 vaatajakohta

 

Senistele MINU.TV kasutajatele avanevad teleteenuse uuenemisega mitmed lisavõimalused (ehk MINU.TV kasutajad on need, kes tarbivad Telia teleteenust mitte üle kaabelühenduse vaid üle mobiilsideühenduse). Nii saavad praegused MINU.TV kasutajad edaspidi endale valida kas Mini või Standard paketi. Lisaks saavad MINU.TV kliendid edaspidi juurdepääsu HBO ja Videolaenutuse teenustele, samuti tellida endale noppekanaleid, teemapakette ja TVPlay kanaleid. Seni selline võimalus puudus.


Telia TV vaatamine veebis ja nutiseadmetest

Uuenenud Telia TV teenus töötab nii Androidi kui iOSi seadmetega ning teleteenuse kasutamiseks on valmimas uus veebileht, mille aadressiks saab www.teliatv.ee. Lisaks uuenevad nutiseadmetes kasutamiseks mõeldud äpid.

Soovi korral saab Telia TV klient endale alla laadida (või uuendada) Telia TV äpi, mis võimaldab teleteenust jälgida nutiseadme vahendusel nii Eestis kui ka terves Euroopa Liidus. Uuenenud Telia TV äpi leiab Google Play ja Apple Store’i keskkondadest juuni alguses.

“Meie eesmärk on pakkuda Eesti parimat ja sisukamat televisiooniteenust, millesse oleme valmis pidevalt investeerima. Tänu sellele saab Telia TV täna kohalikul turul pakkuda ka hulgaliselt eksklusiivsust, sisaldades selliseid teenuseid nagu FOXPlay sarjade keskkond, Eurosport Player, HBO sarjade ja filmide keskkond ning Telia Live erikanal, mis edastab nii naiste profitennise turniire, kontserte kui ka muud meelelahutust. Põnevaid uuendusi on Telia TV-l varuks ka sel aastal,” lisas Karl Anton.

Üks olulisemaid muutusi seisneb selles, et Telia TV teenus pole enam kliendi aadressi põhine, vaid muutub kontopõhiseks. Seega saab Telia TV-d edaspidi kasutada samal põhimõttel nagu näiteks Youtube’i ning kogu pakutavale sisule saab kaasa elada kas tavalise veebilehitseja, koduse teleri või spetsiaalse äpi vahendusel. Teisisõnu peab teleteenuse kasutamiseks kliendil olema vaid ligipääs internetiühendusele, olgu selleks siis püsiühendus või mobiilne andmeside.

Telia TV uuenduste kohta leiab info Telia veebilehelt.

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.