Eestlased valmistuvad “Troonide mängu” viimaseks hooajaks täie agarusega

#Birjo Kiik #hbo #telia tv #troonide mäng
2 min lugemine

HBO toodetaval hittsarjal “Troonide mäng” on Eestis hulgaliselt andunud fänne, kes on valmistunud sarja viimase hooaja tulekuks aktiivselt. Nimelt on sarja austajad selle eelnevaid hooaegu ja episoode järelvaadanud kümneid tuhandeid kordi.

 

Eestis saab “Troonide mängu” kõiki varasemaid hooaegu ja episoode järelvaadata Telia TV-s pakutava HBO teenuse vahendusel ning suur hulk inimesi on seda võimalust aktiivselt ka kasutanud. Alates eelmise aasta septembrist, mil HBO sarjade ja filmide keskkond Eestisse jõudis, on ainuüksi “Troonide mängu” esimese hooaja esimest episoodi vaadatud ligi 10 000 korda. Sellele järgnevad siis juba kõik teised episoodid erinevate hooaegade kaupa.

Kokku on “Troonide mänguga” seotud erinevat sisu järelvaadatud sadu tuhandeid kordi.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik tunnistas, et sedavõrd suur huvi ühe sarja ning eriti selle varasemate osade vastu tuli meeldiva üllatusena.

“Kuigi Telia TV HBO keskkonnas on üleval lai valik erinevaid sarju, filme ja dokumentaale, on “Troonide mäng” neist vaieldamatult kõige populaarsem. Meil on väga hea meel selle üle, et paljud sarja austajad on eelnenud hooaegu ja episoode järelvaadates asunud värskendama oma mälu, et võtta peagi algavast viimasest hooajast maksimum,” ütles Kiik.

Tema sõnul on lisaks sarja varasematele osadele üsna aktiivselt vaadatud ka minisarja, kus tutvustatakse “Troonide mängu” erinevaid suguvõsasid ja tegelaskujusid.

“Troonide mängu” viimase hooaja avaosa jõuab Eestisse esmaspäeval, 15. aprillil, ning seda näeb Telia TV HBO keskkonnas. Samas on saadaval ka kõik varasemad hooajad ja episoodid.

Troonide mäng | 8. hooaeg | Ametlik treiler (HBO).

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.