Telia 1 kliendid saavad kasutada uusi lisasoodustusi

#lisasoodustused #Telia 1
3 min lugemine

Telia 1 kliendid on saanud Telia 1 hüvesid kasutada juba 5 aastat ning nüüd on põhisoodustused saanud endale väärika lisa. Alates aprillist on Telia 1 klientidel võimalik valida lisasoodustuste hulgast enda vajadustele sobiv teenus soodsama kuumaksega 3 kuuks.

 

Kõigepealt lühike meeldetuletus: Telia 1 soodustusi saavad nautida kõik need Telia kliendid, kes kasutavad Telia mobiilset internetti, koduinternetti ja TV teenust.

Kui seni oli Telia 1 pakkumise kasutajatele suunatud kolm põhisoodustust (kuni 2x kiirem koduinternet – vastavalt tehnoloogilistele võimalustele; iga kuu 2 tasuta filmi Telia videolaenutusest; soodsam järelmaksuintress valitud toodetele), siis alates aprillist saavad kliendid põhisoodustustele lisaks valida endale ka mõne sobiva lisasoodustuse.

Uued lisateenused, mida Telia 1 kliendid soodsamatel tingimustel endale kolmeks kuuks valida saavad on järgmised:

Telia TV Salvestamine -50%
Vaata saateid ja sarju just siis kui Sul tuju või aega on. Salvestamise teenusega on kõik saated automaatselt salvestatud kuni 14 päeva ning klient saab mugavalt saateid, sarju ja filme edasi-tagasi kerida.

HBO keskkond -50% (Telia TV Mini paketi kasutajale)
HBO on Eestis eksklusiivselt Telia TV-s pakutav sisukeskkond, mis sisaldab 1300 tunni jagu filme ning sarju eesti- ja venekeelsete subtiitritega. Kõigi sarjade hooajad on terviklikud ega sisalda reklaame.

Telia TV Lastenurk -50%
Lastenurk sisaldab alati head valikut saateid, multikaid ja filme pere kõige noorematele. Lastenurga sisu on lastel lihtne kasutada, see on eesti- ja venekeelse heliga ning kogu sisu saab nautida ka nutiseadmetega.

Telia e-poe sooduskood väärtusega 50€
50-eurose väärtusega Telia e-poe sooduskood annab kliendile võimaluse valida endale sobiv toode Telia e-poest tavahinnast 50 eurot soodsamalt.

Telia Smart Wifi teenus -50%
Smart WiFi teenus võimaldab kliendil oma kodus parandada tänu nutikatele lisaseadmetele traadita interneti (WiFi) leviala ja kiirust.Teenus tagab kiire ja stabiilse WiFi ühenduse kõigis ruumides ning teenust on lihtne seadistada spetsiaalse äpiga.

Telia Safe teenus -50%
Telia Safe on turvalahendus, mis tagab sinu arvutitele ja nutiseadmetele kõrgeima taseme küberturvalisuse. Telia Safe lisateenuse tellimise korral aktiveertakse kliendil kõige suurema lisaväärtusega Premium pakett.

Telia 1 värskete lisasoodustuste valik on ajas muutuv ning igale lisasoodustusele kehtib igakuine limiit, mille täitudes saab antud lisasoodustust valida jälle järgmisel kuul – seda juhul kui antud lisasoodustus veel pakkumises on. Klient saab endale korraga valida kuni kaks lisasoodustust. Samuti saab lisasoodustusi valida ühekaupa. Lisasoodustuse saab tellida nii juba olemasolevale lisateenusele (nt klient juba kasutab Salvestamise teenust, kuid saab nüüd seda kasutada kolme kuu jooksul soodushinnaga) kui ka uue lisateenusega liitumisel. Telia 1-ga saab täpsemalt tutvuda Telia veebilehel.

Lisasoodustuse tellimine on lihtne: selleks tuleb Telia 1 liitumislehel vaid sisse logida, valida endale meelepärane soodustus ja seda kasutama hakata.

Kokkuvõttev info Telia 1 uute lisasoodustuste kohta

  • Klient teeb lisasoodustuse valiku oma vajadustest lähtuvalt;
  • Lisateenuste valik muutub ajas nagu ka kliendi vajadused;
  • Soodustuse periood on piisavalt pikk, et mõista, kas valik õigustas ennast;
  • Peale soodusperioodi lõppu on võimalus jätkata teenuse kasutamist tavahinnaga või teenusest loobuda;
  • Peale soodusperioodi lõppu on kliendil võimalik valida uus soodustusega lisateenus;
  • Valitud teenustest saab endiselt igal ajal soovi korral loobuda.