Allikas: Super.ee

Super kõnekaarti saab nüüd laadida pangakaardiga

#laadimine #pangakaardiga tasumine #Super kõnekaart
1 min lugemine

Telia poolt arendatav Super kõnekaart sai hiljuti olulise täienduse –  esimese kõnekaardina Eestis võimaldab see klientidel uut kõne- ja internetimahtu laadida internetioste võimaldava pangakaardiga.

 

Pangakaardiga tasumise võimalus muudab Super kõnekaardi laadimise kasutajate jaoks veelgi mugavamaks, kuna uute mahtude laadimine toimub kõigest mõne nupuvajutusega.

Kliendil tuleb vaid alla laadida Superi äpp või siseneda Superi iseteenindusse, sisestada seal oma pangakaardi andmed, valida soovitud summa ning peale makse kinnitamist ongi uued mahud kaardile laaditud.

Uus lahendus on eriti mugav kõigile nendele Superi kasutajatele, kellel Eestis veel pangakontot pole ning kes varasemalt pidid uute mahtude laadimise teostama kas mõnes müügipunktis või kraapekaardi vahendusel.

Värske lahenduse loomisel lähtus Telia just Superi klientide ootustest ja tagasisidest.

Super on Eesti juba mitmendat aastat järjest enimmüüdud kõnekaart. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) andmetel hoiab Telia kõnekaartide arvestuses Eestis kindlalt turuliidri positsiooni (seisuga II kvartal 2020):

Telia – 47,11%

Elisa – 29,41%

Tele2 – 23,48%

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.