Juba 7. oktoobril: „MasterChef Eesti“ 2. hooaeg pakub taas tipptasemel meelelahutust

#Inspira #MasterChef Eesti #telia tv
2 min lugemine

Laupäeval, 7. oktoobril jõuab Telia Inspira kanalisse „MasterChef Eesti“ värske hooaja esimene osa ning jällegi saavad televaatajad kaasa elada Eesti parima kodukoka väljaselgitamisele.

 

„MasterChef Eesti“ tunnistati sel kevadel Eesti parimaks meelelahutussaateks. Saate peaprodutsent Kaupo Karelsoni sõnul ei tähenda see, et „MasterChefi“ tegijad saaks jääda loorberitele puhkama. Pigem vastupidi – publiku ootused on köetud kõrgeks ning see tähendab, et uuel hooajal tuleb vinti veelgi enam peale keerata.

„Näiteks ootab osalejaid, kohtunikke ja kogu võttetiimi ees tõsine katsumus: üks saateepisood filmitakse Eesti mereväe laevade kodusadamas – Miinisadamas. Võistlejatel tuleb süüa teha nii 120 mereväelasele kui ka võluda välja gurmeeroog standardsest NATO-pakist,“ avaldas Karelson.

„MasterChef Eesti“ 2. hooaja esimene osa on Telia Inspira kanali eetris laupäeval, 7. oktoobril algusega kell 21:00.


Ka eesseisval hooajal saab saatesarja võitja auhinnaks 10 000 eurot ning ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli. Eesti parimat kodukokka asub ka uuel hooajal välja selgitama kohtunike ja saatejuhtide trio koosseisus Orm OjaÕie Pritson ja Mihkel Heinmets.

Telia Eesti televisiooni ja meelelahutuse valdkonna juhi Birjo Kiige kinnitusel kerkis „MasterChef Eesti“ eelmise aasta sügisel lühikese ajaga Telia Inspira kanali kõige vaadatuimaks saateks, mistõttu on uuele hooajale kõrged ootused nii saate tegijate kui televaatajate poolt.

„“MasterChef“ purustas kõik senised Inspira kanali vaadatavuse rekordid, mis näitab, et kohalikule telepublikule läheb maailmakuulsa kokandussaate Eesti versioon väga korda. Ootame põnevusega uut hooaega ja olen täiesti kindel, et saame ka sel sügisel lähemalt tuttavaks mitmete andekate Eesti hobikokkadega, keda panevad vaatajate ees taas proovile kolm lemmikkohtunikku – Õie, Orm ja Mihkel!“ märkis Kiik.

„MasterChef Eesti“ esimese hooaja kõiki osasid saab hetkel vaadata Telia TV Inspira + keskkonnas.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordi- ja e-spordi ülekandeid.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.