„MasterChef Eesti“ tunnistati Eesti parimaks meelelahutussaateks

#Inspira #MasterChef Eesti #telia tv
1 min lugemine

Eesti filmi- ja teleauhindade (EFTA) galal pälvis Eesti parima meelelahutussaate auhinna Telia Inspira kanali saade „MasterChef Eesti“.

 

„MasterChef Eesti“ jõudis Inspira kanali vahendusel kohaliku telepublikuni 2022. aasta sügisel ning kujunes lühikese ajaga kanali kõige vaadatuimaks saateks.

„Oi, seda saadet oli raske teha, aga see oli kõike seda pingutust väärt. Mul on väga-väga hea meel, et ühel uuemal telekanalil – telekanalil Inspira – oli julgust lõpuks ometi see formaat siia väiksesse riiki tuua,“ ütles auhinna vastu võtnud „MasterChef Eesti“ peaprodutsent Kaupo Karelson.

„MasterChef Eesti“ noppis EFTA galal teisegi tunnustuse – saate produtsent Triin Luhats pälvis auhinna kategoorias Aasta sisulooja televisioonis.

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik avaldas EFTA auhinnagalal, et alates 14. aprillist on avatud kandideerimine „MasterChef Eesti“ 2. hooaja saatesse. „„MasterChef“ 2. hooaja registreerimine avati täna. Võtke osa!“ lisas Kiik.

Kõik huvilised saavad saatesse registreeruda veebilehel www.masterchef.ee.

„MasterChef Eesti“ esimese hooaja kõiki osasid saab vaadata Telia TV Inspira + keskkonnas.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.