Inspira näitab täna õhtul Anett Kontaveidi veerandfinaali mängu

#Anett Kontaveit #Inspira #otseülekanded #telia tv #WTA
1 min lugemine

Eesti esitennisist Anett Kontaveit mängib täna õhtul Peterburi WTA turniiri veerandfinaalis, otseülekannet mängust edastab Inspira.

 

St. Petersburg Ladies Trophy turniiril on Kontaveidi tänaseks vastaseks Šveitsi esindaja Belinda Bencic.

Mäng algab turniiri ajakava kohaselt orienteeruvalt kell 17:30 (Eesti aja järgi).

Inspira kanal jätkab nii 2022. kui 2023. aastal Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi mängude edastamist WTA turniiridel.

Küll on oluline tähele panna, et Grand Slami turniiride (Australian Open, French Open, Wimbledon ja US Open) näitamisõigused kuuluvad Eurosport kanalitele, kes turniiride mänge ka edastavad. Kõnealuste turniiride otseülekanded seega Inspirasse ei jõua.

Telia TV kliendid saavad WTA tenniseülekandeid jälgida nii koduse teleekraani, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

Lisaks on kogu Inspira kanali sisu kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, nii et kõiki ülekandeid saab soovi korral järelvaadata endale sobival ajal.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.