Telekanal Inspira näitab Anett Kontaveidi mängude otseülekandeid

#Anett Kontaveit #Birjo Kiik #Inspira #Kaia Kanepi #telia tv #WTA tennis
2 min lugemine

Esmaspäeval ehk 10. jaanuaril algas Austraalias Sydney Tennis Classic turniir, kus on kaasa löömas ka Eesti esinumber Anett Kontaveit.

 

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul toimub Sydney WTA turniir vahemikus 10.-15. jaanuarini ning Telia telekanal Inspira näitab Anett Kontaveidi mänge otseülekandena.

Anett Kontaveidi mängude täpsed toimumisajad selguvad üldjuhul 24 tundi enne mängude toimumist, mistõttu soovitame jälgida Inspira kanali telekava.

Telia TV sisujuhi kinnitusel purustasid Anett Kontaveidi mängud läinud aasta lõpus mitmeid Inspira kanali vaatajarekordeid ning ainuüksi aastalõpu WTA finaalturniirile elati kaasa enam kui 50 000 kodus, seda isegi öiste mängude ajal.

„Seda enam on hea meel teatada, et jätkame ka 2022. ja 2023 aastal Inspira telekanalil Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi mängude edastamist WTA turniiridel. Saame kõik koos taas meie tipptennisistidele kaasa elada ning unustamatuid spordielamusi nautida,“ lisas Kiik.

Küll on oluline tähele panna, et Grand Slami turniiride (Australian Open, French Open, Wimbledon ja US Open) näitamisõigused kuuluvad Eurosport kanalitele, kes turniiride mänge ka edastavad. Kõnealuste turniiride otseülekanded seega Inspirasse ei jõua.

Telia TV kliendid saavad WTA tenniseülekandeid jälgida nii koduse teleekraani, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

Lisaks on kogu Inspira kanali sisu kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, nii et kõiki ülekandeid saab soovi korral järelvaadata endale sobival ajal

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.