Inspira näitab Anett Kontaveidi mänge WTA finaalturniiril

#Anett Kontaveit #Inspira #telia tv #WTA finaalturniir
1 min lugemine

Alates tänasest, 10. novembrist saab Telia Inspira kanali vahendusel kaasa elada Anett Kontaveidi mängudele WTA finaalturniiril.

 

Mehhikos Guadalajaras toimuval turniiril loositi Anett Kontaveit ühte alagruppi kahe tšehhitari (Barbora Krejcikova ja Karolina Pliškova) ning hispaanlannaga (Garbine Muguruza). Edasi pääsemiseks tuleb kindlustada koht alagrupi kahe parema seas.

Turniiri esimene mäng toimubki juba täna, 10. novembril kell 22:00 (eesti aja järgi), mil omavahel lähevad vastamisi Anett Kontaveit ja Barbora Krejcikova.

Lisaks toodab Inspira võttegrupp Guadalajaras kohapeal lühisarja finaalturniiril toimuvast, et näidata televaatajale nii WTA suurturniiri korraldamise kui tipptennisistide igapäevaelu telgitaguseid.

Telia TV kliendid saavad tenniseülekannetele kaasa elada nii koduse teleri, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

Lisaks on kogu Inspira kanali sisu kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, nii et kõiki ülekandeid saab soovi korral järelvaadata endale sobival ajal

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.