Kümned tuhanded kodud jälgivad Anett Kontaveidi mänge WTA finaalturniiril

#Anett Kontaveit #Birjo Kiik #Inspira #telia tv #tennis #WTA finaalturniir
2 min lugemine

Anett Kontaveidi mängudele WTA finaalturniiril elavad kaasa kümned tuhanded kodud ning paljude jaoks pole takistuseks ka mängude öised ülekandeajad, selgub Telia Inspira kanali vaadatavuse statistikast.  

 

Telekanal Inspira on näidanud otseülekannetena kõiki Mehhikos Guadalajaras toimunud WTA finaalturniiri mänge ning kõige rohkem on vaatajaid kogunud loomulikult Anett Kontaveidi osalusega tenniselahingud.

„Aneti edu finaalturniiril on meelitanud mängudele kaasa elama enam kui 50 000 kodu ning täna saame öelda, et tenniseülekanded on purustanud kõik meie senised Inspira kanali vaadatavuse rekordid,“ ütles Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

Kõige suurema vaatajaskonnaga on olnud mängud, mille otseülekanded on alanud Eesti aja järgi kell 22:00, kuid ka öistele mängudele (algusega kell 03:30) on jagunud kümneid tuhandeid kaasaelajaid.

Birjo Kiige kinnitusel pakub siinsele teleauditooriumile huvi ka see, kuidas läheb turniiril teistel tennisistidel. „Õhtuseid mänge, kus on omavahel mõõtu võtnud Aneti konkurendid, on keskmiselt jälgitud 15 000 kodus,“ lisas ta.

Käimasoleva WTA finaalturniiri kõige tähtsam mäng ehk finaal toimub juba eeloleval ööl ning Inspira kanalis näeb selle mängu otseülekannet algusega kell 03:30. Finaalmängus lähevad vastamisi Anett Kontaveit ja hispaanlanna Garbine Muguruza.

Telia TV kliendid saavad tenniseülekannetele kaasa elada nii koduse teleri, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

Lisaks on kogu Inspira kanali sisu kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, nii et kõiki ülekandeid saab soovi korral järelvaadata endale sobival ajal

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub vaatajale laia valiku erinevat meelelahutust alustades tennisest ja korvpallist ning lõpetades originaalsarjade, filmide ning inspireerivate saadetega.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.