Inspira näitab Kaia Kanepi ja Anett Kontaveiti mänge Indian Wellsi WTA turniiril

#Anett Kontaveit #Inspira #Kaia Kanepi #telia tv #tennis #WTA
1 min lugemine

Sel nädalal algas Indian Wellsi WTA turniir, kus on osalemas ka Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit. Telekanal Inspira näitab mõlema Eesti tennisisti mängudest otseülekandeid.

 

Juba täna (9. märtsi) õhtul kohtub Kaia Kanepi USA tennisisti Robin Montgomeryga. Mängu otseülekanne algab Inspiras kell 21:00 (Eesti aja järgi).

Telia TV kliendid saavad WTA tenniseülekandeid jälgida nii koduse teleekraani, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

Lisaks on kogu Inspira kanali sisu kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, nii et kõiki ülekandeid saab soovi korral järelvaadata endale sobival ajal

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.