Gmailis kaovad meilid? Süüdi võib olla Windows 10e

#Gmail #Microsoft Windows
1 min lugemine

Gmail on tänapäeval üks populaarsemaid meiliplatvorme ning Windows on kindlasti kõige populaarsem arvutite operatsioonisüsteem terves maailmas. Ometi on nende kahe suurepärase teenuse ja toote vahel tekkinud ebameeldiv konflikt, mis võib mõjutada miljoneid Gmaili kasutajaid.

 

Seega ei maksa alati süüdistada alluvaid, koostööpartnereid, sõpru või perekonnaliikmeid, et nad sinu meile ignoreerivad. Inimesed võivad olla heas usus su kirjadele vastanud, kuid tühine tarkvaraviga on nende pingutused nullinud.

Probleem on Windows 10-sse sisseehitatud meilirakenduses. Paljudel kasutajatel on tekkinud olukord, kus Gmaili peale saabunud meilile vastates kaob vastus jäljetult. Nii nagu poleks keegi kunagi seda meili kirjutanud ja saatnud. Konflikti olemasolu on kinnitanud ka Windowsi siseinfo ning süüdlaseks peetakse siin viimast Windowsi värskendust.

Kui oled sellise probleemiga ka ise kokku puutunud, siis tea, et seniks, kuni Microsoft asjaga tegeleb, on sul lihtne lahendus olemas – kasuta meilide saatmiseks Gmaili veebipõhist rakendust st saada ja võta meile vastu oma veebisirvijas.

ehk Digitaat on digitaalsete lugude pajataja. "Nimi on vastavuses minu vanusega, pikaajaliste kogemustega erisuguse digikraamiga ning sooviga ning oskustega pajatada lugusid" muigab ta. Ta usub, et hea tehnika peab kohanema inimesega, mitte vastupidi ehk intuitiivsus ennekõige – olgu siis tegu kasutajaliidese või disainiga. "Less is more," ütleb ta – efektiivsus ja säästlikkus on elementaarsed nii visuaalselt kui ka teostuslikult, st masin/aparaat võiks teha väiksema ressursiga enamat. Samuti soovitab ta, et töötavat asja parandada ei maksa. Oma argielus ei saa Digitaat üle ega ümber wifist ja 4G andmesidest, nutitelefonist iPhone ega ka digifotograafiast: "Ehk siis hetkel Sony RX100 II," loetleb ta kasulikke ja vajalikke tehnoloogiaid. "Kuigi olevikust ei saa rääkida minevikus, siis minu jaoks algas digimaailma avastamine ilmselt hetkest, kui müüsin maha oma HTC Desire HD ja soetasin omale esimese 5-tollise ekraaniga nutitelefoni Dell Streak 5. See oli moment, kus ma n-ö tavatarbija rollist siirdusin friigi-digimaailma," meenutab ta. "Igasugust tarkust on hea levitada," näeb ta endal olulist rolli. "Digitarkus on aga kaasaegne tarkuse vorm, millest paljud minu eakaaslased kipuvad ilma jääma. Teisi aidata ongi hea."