Edetabelid: Telia TV parimad vaatamissoovitused, mida lisada oma lemmikute hulka

#hbo #Inspira #telia tv #videolaenutus
4 min lugemine

Koostasime Telia TV klientide eelistuste põhjal suure ülevaate, millised olid eelmise kuu kõige vaadatuimad filmid ja sarjad Videolaenutuse, HBO ja Inspira + keskkondades.  

 

Kui leiad midagi põnevat ning oled Telia TV klient, siis lisa film või sari endale Lemmikute alla, et oleks alati üks hea soovituste nimekiri, kust õhtuks mõnus meelelahutus valida.

Videolaenutuse TOP 3 jaanuaris

“Kus laulavad langustid”
“Must Adam”
“Pilet paradiisi”

“Kus laulavad langustid”

Bestsellerist romaanil põhinev põnev müsteerium jutustab Põhja-Carolina ohtlikku padurasse hüljatud Kya sirgumisloo. Film on mõeldud romantikutele, kelle jaoks ei ole ükski kook liiga magus, roosat pole iial liiga palju, hellitus ei kõla kunagi liiga läilalt ning kes usuvad, et tõeline armastus on olemas. Ahvatlev segu romantikast, mõrvamüsteeriumist ja metsikust täiskasvanuks saamisest, täis imeilusaid ülesvõtteid Louisiana rannikualal filmitud soost. Vaatan filmi.

„Must Adam“

Kahetunnise filmi peaosas on Dwayne Johnson ehk The Rock, kes kehastab DC antikangelast Musta Adamit. Pärast 5000 aastat saab Must Adam vangist välja ja hakkab muutunud maailmas endale omasel moel õiglust jagama. Film on kerge ja hoogne vaatamine, mille jooksul saab ka piisavalt naerda. Johnson nägi selle rolli jaoks tõeliselt vaeva kui palus oma kostüümilt eemaldada lihaste polsterduse, tahtes saavuta selleks rolliks elu parima vormi, kuna uskus, et Black Adam lihtsalt nõuab sellist tööd. Vaatan filmi.

“Pilet paradiisi”

Hoogne romantiline komöödia, mis räägib sõjakatest eksabikaasadest, kes peavad oma lapse nimel tegema vaherahu ning lendama koos teisele poole maakera, et takistada last kordamast nende endi kunagisi vigu. Peaosades taaskohtuvad Oscari-võitjad Julia Roberts (“Notting Hill”) ja George Clooney (“Oceani 11”). Viimati mängis näitleja Julia Roberts romantilises komöödias 2001. aastal. Režissöör ja stsenarist Ol Parker ütles, et ta kirjutas antud filmi kavatsedes peaosades näha George’i ja Juliat, väites, et ta ei oleks seda filmi ilma nendeta teinud. Vaatan filmi.


HBO TOP 3 jaanuaris

“Viimased meie hulgast”
“Lohede koda”
“Valge lootos”

“Viimased meie hulgast”

Loe sarja kohta täpsemalt Digitarga poolt kokku pandud tutvustusest.
Vaatan sarja. 

“Lohede koda”

Loe sarja kohta täpsemalt SIIT. 
Vaatan sarja.

“Valge lootos”

Loe sarja kohta täpsemalt Digitarga poolt kokku pandud tutvustusest.
Vaatan sarja.


INSPIRA + TOP 3 jaanuaris

“Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus”
“Masterchef Eesti”
“Hotell Transilvaania”

“Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus”

Sony Picturesi animakomöödia kolmas osa “Hotell Transilvaania” filmide sarjast. Kõigi lemmikkoletiste perekond läheb luksuslikule koletiste kruiisilaevale puhkama, et Drac saaks võtta pausi kõigi teiste eest hoolitsemisest oma hotellis ning suve nautida. Dracula kamp lõbutseb laevapardal – mängitakse koletiste võrkpalli, käiakse eksootilistel ekskursioonidel ja päevitatakse kuuvalgel. Kuid unelmate puhkusest saab õudusunenägu, kui Mavis taipab, et Drac on laeva salapärasesse kaptenisse Erickasse armunud. Viimasel on aga ohtlik saladus, mis võib kõik koletised maamunalt pühkida. Filmi tegelastele andsid hääled Ott Sepp, Märt Avandi, Pääru Oja, Taavi Eelmaa jt. Vaatan filmi. 

“MasterChef Eesti”

Tegemist on maailmakuulsa kokandussaate Eestis toodetud versiooniga, millest kujunes lühikese ajaga Inspira kanali kõige vaadatum saade. Sarja esimese hooaja kõik osad on nähtavad Inspira + keskkonnas ning sarja kohta saab täpsemalt lugeda SIIN. Vaatan sarja.

“Hotell Transilvaania”

Lõbus kogupereanimatsioon, mis jutustab loo vampiiri Dracula perekonnast. Aastal 1895 ehitab Dracula uhke hotelli Transilvaaniasse – kohta, mis on inimstest piisavalt kaugel, et koletised saaksid oma peredega seal rahus puhkamas käia. Ja kui käes on Dracula tütre Mavise 118. sünnipäev, kutsub legendaarne vapiir lähemad sõbrad külla seda märkimisväärset päeva tähistama. Kohal on nii Frankenstein, libahundipere, muumia kui ka teised kollimaailma staarid. Kuid siis eksib metsa Jonathan, tavaline inimverd noormees, ja Mavis ning Jonathan hakkavad teineteisele meeldima. Ülikaitsvat papa Draculat ajab juba ainuüksi mõte sellisest suhtest aga täiesti hulluks! Filmi tegelased kõnelevad eesti keeles, neile andsid hääled Ott Sepp, Marilyn Jurman, Tiit Sukk, Argo Aadli, Märt Avandi, Üllar Saaremäe jt. Vaatan filmi. 

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.