Kolmapäeval, 14. detsembril tähistab Digitark oma 10. sünnipäeva. Igal nädalal toome oma lugejateni ja vaatajateni sünnipäevahõngulisi uudiseid, mänge ja võimalusi võita ka väärikaid auhindu. Siin oled kõigega kursis.

SUUR DIGITARK 10 AUHINNAMÄNG

Auhinnamäng käivitub täna otsesaats kell 20! Loosi lähevad: mobiiltelefon iPhone SE 64GB koos kõrvaklappidega Beats EP, mobiiltelefon Galaxy A3 2016, mobiiltelefon Huawei P9 Lite DUal Sim, e-sim-iga nutikell Samsung Gear S2 3G, kõrvaklapid Beats EP, seikluskaamera GoPro Hero5 Black, tahvelarvuti Lenovo ideatab 3-850m lotte, tahvelarvuti Huawei Mediapad T1, aktiivsusmonitor Polar A360 M, Hitachi 40’’ LED-teler

digitarkade-klubi-header

ERIPROGRAMM TÄNA KELL 12-22

Telia TV ja MINU.TV erikanalil ning siinsamas Digitark.ee portaalis.

Digitarga 10. sünnipäevale pühendatud otsesaade ehk sünnipäevagala KUMUst algusega kell 20!

digitark10_programm

14. detsembril 2016 avati tollase Elioni nimelise ettevõtte IT- ja digitehnika nõuandeblogi Digitark artikliga “Loll saab internetis ka peksa, digitark mitte“. Samuti avaldas tollane toimetaja, tänane kaastoimetaja Raimo Matvere Youtube’is ka ametliku “lindi läbilõikamise” video “Digitark on nüüd avatud!

[customvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=fRGgaeOu6H4″ width=”830″ height=”” align=”none”]

Liitu Digitarkade klubiga Facebookis ja kutsu sõber ka kampa, sealt saab ka kõige värksemat infot sünnipäevaüllatuste kohta alati esimesena. Telli Digitarga saate Youtube’i kanal ja saad personaalse märguande, kui uus episood on üleval. Digitark säutsub ka Twitteris!

Digitarga kaasautorite digisoovitused Sinule:

Kuni Digitarga kümnenda sünnipäevani 14. detsembril 2016 kogume meie suurelt hulgalt kaasautoritelt kokku põnevaid ja kasulikke digisoovitusi ja -tarkusi, milleni on nemad läbi oma kogemuste jõudnud.

Digitark 10 sünnipäevauudised

DIGITARGA SÜNNIPÄEVAMÄNGU TINGIMUSED

 1. Kampaania sisu ja toimumiskoht:
  1. Ajavahemikul 14. detsember 2016 – 9. jaanuar 2017 (edaspidi Kampaania periood) viib Telia Eesti AS tehnoloogiaportaal Digitark (edaspidi Korraldaja) läbi kampaania „Loe Digitarka, kogu nutimune ja võida auhindu“ (edaspidi Digitarga sünnipäevamäng), mille käigus on Kampaania võitjatel võimalik osaleda kümne auhinna loosimisel.
  2. Auhindadeks on: mobiiltelefon iPhone SE 64GB koos kõrvaklappidega Beats EP, mobiiltelefon Galaxy A3 2016, mobiiltelefon Huawei P9 Lite DUal Sim, e-sim-iga nutikell Samsung Gear S2 3G, kõrvaklapid Beats EP, seikluskaamera GoPro Hero5 Black, tahvelarvuti Lenovo ideatab 3-850m lotte, tahvelarvuti Huawei Mediapad T1, aktiivsusmonitor Polar A360 M, Hitachi 40’’ LED-teler
  3. Kampaania toimumiskoht on Eesti Vabariik.
 2. Kampaanias osalemise reeglid
  1. Kampaanias osalemiseks tuleb Kampaania kodulehele Digitark.ee lugeda erinevaid lugusid – mida rohkem kasutaja lugusid loeb, seda suurem on võimalus leida hõbemuna, kuldmuna ja 50€ väärtuses üllatusmuna, mida saab kasutada Telia e-poes ostude sooritamiseks järgmistes tootekategooriates: nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvutid ja nutitelerd.
  2. Kampaanias osalemisega kinnitab ja annab Kampaanias osaleja Korraldajale nõusoleku:
   • oma nime avaldamisega erinevates Korraldaja kanalites;
   • võitjaks osutumisel Kampaanias osalejast tehtud foto ja/või video avaldamisega erinevates Korraldaja kanalites;
   • saata Korraldaja pakkumisi Digitarga sünnipäevamängu registreeritud e-maili aadressile. Kasutajal/mängus osalejal on edaspidistest pakkumistest peale esimese sellesisulise pakkumise saamist Korraldajalt alati õigus loobuda;
   • lisada oma e-maili aadressi Korraldaja poolt Digitarkade klubi uudiskirja saajate nimekirja, seejuures on kasutajal/mängus osalejal edasistest uudiskirjadest peale esimese uudiskirja saamist Korraldajalt alati õigus loobuda;
   • et Kampaanias osalemisega ei kahjustata kolmandate isikute õigusi, et Kampaanias osalejal on õigus anda Korraldajale vastavaid nõusolekuid töö kasutamiseks eelnimetatud viisil ning Kampaanias osalejal on võimalike kaasautori(te) nõusolek vastava töö Korraldajale kasutada andmiseks.
 3. Auhindade loosimise reeglid
  1. Digitarga sünnipäevamängu auhinnad loositakse juhuslikkuse alusel välja 9. jaanuaril 2017 kella 12-18 vahel välja kuulutatavas Facebook LIVE sündmusel Telia Eesti Facebooki lehel. Info loosimise aja kohta avaldatakse ka Digitarkade klubi Facebooki grupis.
  2. Auhindade loosimise järjekord ja võitjad loositakse juhuslikkuse tahtel.
  3. Võtja nimi, foto ja/või video võtjast avaldatakse Korraldaja Kampaania kodulehel ja Facebooki lehel.
 4. Muud tingimused
  1. Korraldaja tagab Kampaania raames osalejate poolt antud andmete kaitstuse ja lähtub isikuandmete töötlemisel kehtivatest nõuetest.
  2. Kampaanias ei saa osaleda Telia Eesti AS töötajad. Kui nimetatud ettevõtete töötaja on siiski Kampaanias osalenud ja ta osutub võtjaks, tulemus tühistatakse ja Korraldajal on õigus uuesti võitja valida.
  3. Korraldajal on õigus vääramatu jõu või muude erakorraliste asjaolude ilmnemisel Kampaania ühepoolselt katkestada, avaldades vastava teate oma kodulehel ja/või Facebooki lehel.
  4. Korraldajal on õigus käesolevaid tingimusi ühepoolselt igal ajal täiendada ja muuta. Muudatused loetakse Kampaanias osalejatele teatavaks tehtuks alates nende paigutamise hetkest Korraldaja kodulehele ja /või Facebooki lehele.
  5. Kõik pretensioonid Kampaania korraldamise või läbiviimise kohta tuleb saata Korraldaja e-posti aadressile toimetus@digitark.ee või AS Telia Eestile, aadressile Valge 16, 19095 Tallinn märksõnaga „Digitark 10 auhinnamäng“.