Telia omab ainsana Eestis Hewlett Packard Enterprise Platinum-partneri sertifikaati

##Hewlett Packard Enterprise #HPE #IT
2 min lugemine

Üks maailma suurimaid IT- ja arvutiseadmete tootjaid Hewlett Packard Enterprise tunnustas Teliat Eestis kolmandat aastat järjest Platinum taseme partneri tiitliga. See kinnitab, et Telia spetsialistidel on kõrgeim IT-kompetents ja ettevõte on kindel partner suurte IT-projekte teostamisel, IT-süsteemide haldamisel ja arendamisel.

 

HPE Soome ja Balti regiooni kanalite ja teenuste juhi Antti Mäkelä sõnul on Telia ainus HPE partner Eestis, kes on saanud kõrgeima HPE-partneri tunnustuse hübriid IT-lahenduste valdkonnas. “See näitab Telia Eesti pikaajalist pühendumust tehnilisele ekspertsusele. Telia meeskond on koolitatud vastavalt HPE kõrgeimatele standarditele ja Eesti kliendid saavad tugineda Telia Eesti asjatundlikkusele kõigis HPE lahendustes”.

Telia Eesti andmekeskuste grupi juht Virgo Võsujalg ütleb, et viimaste aastate jooksul on pea 30 Telia spetsialisti kokku läbinud ligi 900 HPE koolitust. “Oleme koostööpartneriks erinevates valdkondades tegutsevatele Eesti ettevõtetele ning püüame alati leida just nende spetsiifilistele ärilistele vajadustele vastavaid lahendusi. Võime julgelt väita, et Telial on täna kompetentseim HPE lahendusi koostav ja tarniv meeskond,“ tõi välja Võsujalg.

„Loomulikult ei piirdu me ainult ühe tootjaga ja pidevalt laiendame oma portfelli erinevate kaubamärkide ja tehnoloogiatega, võimaldamaks meie klientidel olla konkurentsivõimelised kiiresti muutuval IT maastikul, kuid HPE toodetel on kindlasti oluline roll meie tooteportfellis”.

Paljud ettevõtted eelistavad jätkuvalt traditsioonilisi lahendusi serverite ja andmemassiivide baasil, kuid tekib järjest juurde neid, kelle äriliste vajaduste rahuldamiseks sobivad rohkem agiilsed tarkvarapõhised taristulahendused koos uudsete haldusvahenditega, mis aitavad nii mõnegi probleemi juba eos ära hoida.

Platinum taseme partneri sertifikaat annab Telia klientidele ainulaadse võimaluse laialdasemalt kasutada enne lahenduse soetamist erinevaid HPE programme ja võimalusi testimaks võimaliku lahenduse sobivust ja efektiivsust.