Telia Mobiilse Äri kliendid saavad kasutada Microsoft Teamsi internetimahtu kulutamata

#Microsoft #Mobiilne Äri #teams
2 min lugemine

Microsoft 365 rakendused eesotsas Teamsi platvormiga on kodukontorite ajastul muutunud kasutajate jaoks veelgi hädavajalikumaks. Seepärast on rakenduste kasutamine mobiilse interneti võrgus nüüd veelgi soodsam – Teamsi kasutamine ei kuluta Mobiilse Äri paketis sisalduvat andmemahtu.

 

Muutunud keskkond ja töötamise viisid nõuavad ettevõtetelt järjest suuremat paindlikkust ja ligipääsu töövahenditele ka distantsilt. Kaugtööst on saanud uus normaalsus ning näiteks ilma videokoosolekuteta ei suudaks me tavapärast töörutiini ilmselt enam ettegi kujutada.

Statistika näitab, et keskmiselt peame kaks videokoosolekut päevas ning üha sagedamini teeme seda mobiiltelefoni abil, sest nii saame koosolekut pidada ka ise liikumises olles. Olukorras, kus füüsiline asukoht muutub töö tegemise mõttes järjest vähemtähtsaks, on oluline, et saaks pidada koosolekuid kasvõi hommikujooksu tehes, lapsi kooli sõidutades või ise metsa vahel jalutades. Samuti on tähtis, et saaksid oma asukohast olenemata vaadata kiiresti üle oma meilid või mõnes failis täiendusi ja parandusi teha.

Sellistes olukordades on abiks hästi toimiv ja usaldusväärne kontoritöö tarkvara. Üks levinumaid kontoritöö rakendusi maailmas on kindlasti Microsoft 365. Selle eeliseks on paindlikkus ning võimalus kasutada seda erinevates seadmetes. Microsoft 365 rakendusi saab tõmmata nii sülearvutisse kui ka tahvlisse ja telefoni. Ka Apple´i seadmetele on Microsoft rakendused loonud, seega ei takista iPhone´i omamine Microsoft 365 kasutamist.

Eelmisel aastal sai Microsoft Teams juurde 95 miljonit kasutajat, mis tegi temast pandeemiaaja ühe kiirema kasvuga rakenduse. Kokku on Microsoft Teamsil praegu 145 miljonit igapäevast kasutajat, kelle hulk võrreldes eelmise aastaga on kasvanud 75 miljoni kasutaja võrra. Sealjuures kasvas Microsoft Teamsi kasutajate hulk mullu märtsist juunini 894 protsenti, ületades sellega teise populaarse videokõnede keskkonna Zoom kasvu. Teamsi platvormi kasutab üle 500 000 ettevõtte ja organisatsiooni üle maailmas. Veel 2017. aastal oli neid vaid 50 000.

Erinevad rakendused vajavad aga töötamise tõrgeteta sujumiseks kiiremaid ühendusi ja suuremat andmemahtu. Seepärast peavad ka sideteenusepakkujad ajaga kaasas käima ning pakkuma oma klientidele muutunud vajadustele vastavaid lahendusi. Telia pakub oma Mobiilse Äri klientidele võimalust Microsoft 365 rakendusi, seal hulgas Teamsi, telefonis ilma mobiilipaketis sisalduvat internetimahtu kulutamata ehk tasuta.

 

Vaata lisaks, millistes Mobiilse Äri pakettides on tasuta Microsoft 365 rakendused.