Telia kliendid saavad oma TV-paketi vaatamisõigust jagada

#jagamine #Kristjan Viilmann #telia tv
2 min lugemine

Telia TV klientidele avanes uus ja põnev võimalus – nimelt saavad teleteenuse kasutajad jagada enda telepaketi vaatamisõigust oma suve- ja maakodusse või soovi korral anda kasutusõigus hoopis mõnele pereliikmele, kes elab teisel aadressil.


Telia pakub oma klientidele kolme erineva mahuga telepaketti: Mini, Standard ja Family. Iga pakett sisaldab ka kindlat vaatajakohtade arvu  – Mini paketiga kaasneb 2 vaatajakohta, Standardiga 3 ning Familyga 5 vaatajakohta. See tähendab, et neid vaatajakohti saab iga klient kasutada vastavalt oma soovile ja vajadusele.

Telia Eesti erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul on täiendavate vaatajakohtade puhul kasutatud seni üldjuhul sellist lähenemist, et klient vaatab lisaks oma kodusele telerile Telia TV pakutavat sisu ka telefonis või arvutis.

„Nüüd on aga võimalik enda TV-paketis sisalduvat sisu ja lisateenuseid jagada ka näiteks oma suve- või maakodu aadressile või siis hoopis mõne pereliikme või sõbraga, kes elab eraldiseisval aadressil. Seejuures ei pea klient ise ega tema pereliikmed või sõbrad, kellega vaatamisõigust jagatakse, Telia TV teenuse eest täiendavalt midagi juurde maksma,“ selgitas Viilmann.

Viilmanni sõnul loob uus lahendus lihtsa ja mugava võimaluse oma telepaketti jagada näiteks vanavanemate või siis hoopis ülikooli suundunud lastega. Samuti on TV sisu jagamise võimalus hea moodus nautida meelelahutust koos sõpradega.

„Ilmselt on viimane variant eriti aktuaalne just kevad-suvisel perioodil, mil hakkavad pihta erinevate pallimängude play-offid ja finaalid, millele on tore just koos sõpradega kaasa elada,“ lisas Viilmann.

KUIDAS VAADATA TELIA TV-d NUTISEADMES ?

Telia TV-d saad vaadata nii Android kui iOS seadmetega. Peale seda, kui oled oma nutiseadmesse paigaldanud Telia TV äpi, tuleb äppi siseneda. Äppi sisenemiseks on kaks võimalust:

Sisenemine Smart-ID, Mobiil-ID või pangalingiga

Ava Telia TV äpp ja sisene Smart-ID, Mobiil-ID või pangalingiga.

Sisenemine Telia TV äppi teleri abi

Selline sisenemine eeldab, et asud koos nutiseadmega füüsiliselt teleri juures, kus töötab Telia TV. Ava Telia TV rakendus nutiseadmes ja vali „Sisene teleri abil“. Järgi juhendeid ekraanil ning ava teleri menüüs „Seaded“, „Telia TV“ ja „Telia TV seadmed“. Vajuta „Lisa uus nutiseade“, sisesta PIN-kood ja skaneeri QR-kood. Kui soovid oma TV-teenust jagada kellegi teise seadmesse, toimi seal samamoodi.

KUIDAS VAADATA TELIA TV-d ARVUTIS?

Telia TV sisu vaatamiseks arvutis ava veebileht www.teliatv.ee ja sisene Smart-ID, Mobiil-ID või pangalingiga. See samm eeldab, et Telia TV teenus on tellitud Sinu nimele.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.