Inspira kannab üle Paf Eesti-Läti korvpalliliiga finaalturniiri mänge

#finaalturniir #Inspira #Paf Eesti-Läti korvpalliliiga #telia tv
2 min lugemine

Telia telekanal Inspira näitab 8.-11. aprillini otseülekandeid Paf Eesti-Läti korvpalliliiga finaalturniiri mängudest, kus osaleb kolm Eesti ja kolm Läti klubi.

 

Kuna käesolev hooaeg on koroonaviiruse tõttu olnud ettearvamatu ja mitmed mängud on tulnud edasi lükata, pääsevad kohamängudele need meeskonnad, kes on 4. aprilli seisuga oma riigi arvestuses põhiturniiri võiduprotsendi alusel kolm esimest, kirjutab Basket.ee.

Praeguseks ongi selgunud kõik Eesti ja Läti meeskonnad, kes finaalturniiril mängima asuvad. Eestit esindavad seal BC Kalev/Cramo, AVIS Utilitas Rapla ja Pärnu Sadam. Läti klubidest jõudsid finaalturniirile Riia VEF, BK Ventspils ja BK Ogre.

Nii Eesti kui Läti esimene võistkond pääseb otse poolfinaali, teised alustavad kohamänge veerandfinaalist (EST 3. vs LAT 2. ja EST 2. vs LAT 3.).

Veerandfinaalmängud toimuvad 8. aprillil, poolfinaalid 10. ja medalimängud 11. aprillil. Fännid saavad kõikidele kohtumistele kaasa elada Telia Inspira telekanali vahendusel.

Paf Eesti-Läti korvpalliliiga finaalturniiri mängude kava

Neljapäev, 8. aprill

17:00
BK Ventspils – AVIS Utilitas Rapla

20:00
BK Ogre – Pärnu Sadam

Laupäev, 10 aprill

17:00
Riia VEF – BK Ogre/Pärnu Sadam võitja

20:00
BC Kalev/Cramo – BK Ventspils/AVIS Utilitas Rapla võitja

Pühapäev, 11. aprill

14:00 Pronksimäng
17:00 Finaal

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.