Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mänge hakkab nägema Telia LIVE kanalis

#Paf Eesti-Läti korvpalliliiga #Telia Live
2 min lugemine

Eesti Korvpalliliit ja Telia Eesti sõlmisid koostöölepingu, mille tulemusena hakkab Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mänge näitama Telia LIVE kanal.

 

Mängudele saab kaasa elada alates eelolevast laupäevast ehk 9. novembrist, mil omavahel kohtuvad Pärnu Sadam ja Jurmala Betsafe. Mäng algab kell 17:00.

„Meil on väga hea meel, et nii käimasoleval kui kahel järgmisel hooajal on Paf Eesti-Läti korvpalliliiga ametlik televisioonipartner Eestis Telia. Kui sel aastal jõuavad mängud sadade tuhandete inimesteni Telia LIVE kanali vahendusel, siis uuel aastal näeb korvpallikohtumisi juba meie uues Inspira kanalis. Mängude edastamisel on meie tootmispartner Levira,“ ütles Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

Tema kinnitusel on Telia poolt näidatavate mängude hulk hooaja jooksul minimaalselt 45 ning edastama hakatakse laupäeviti peetavaid mänge.

„Meediamaastik on muutumas ja turule tulevad uued innovaatilised lahendused. Telia on oma pakutavate teenuste ning avatava telekanaliga kindlasti üks teerajajaid. Meie eesmärk on jõuda kvaliteetselt ja uuenduslikult võimalikult paljude vaatajateni ning seda koostöö Telia TV-ga ka tagab,“ kommenteeris Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

Telia LIVE kanalit saab jälgida nii teleri, veebi kui äpi vahendusel

Telia LIVE telekanalit näevad kõik Telia TV-teenuse tellijad ning kokku jõuab kanal enam kui 211 000 Eesti koduni. Lisaks kodusele teleekraanile saab Telia TV teenust kasutada ka veebis (www.teliatv.ee) või Telia TV äpi vahendusel. Selleks tuleb omada Telia TV kontot, mis võimaldab kliendil teleteenust kasutada just talle sobivaimas kanalis. Konto omamiseks peab olema Telia TV-teenuse tellija.

Telia LIVE kanalis näidatavate korvpallimängude ajakavaga saab tutvuda Eesti Korvpalliliidu (www.basket.ee) veebilehel, samuti Telia LIVE kanali telekava vahendusel.

 

 

 

 

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.