Telia IT- ja küberturvalisuse teenuste pakkumise tiimi asus juhtima Margus Vaino

#it teenused #küberturvalisus #Margus Vaino
2 min lugemine

Telia suurklientide segmendijuhtimise üksuse juhina alustas tööd Margus Vaino, kes omab pikaajalist kogemust tehnoloogia- ja IT-teenuste sektoris.

 

Seni juhtis Vaino Eesti IT idufirmas Eurora Solutions globaalset müügiorganisatsiooni ja vastutas äriarenduse eest. Varasemalt juhtis ta Elisas ärikliendiüksust ning töötas Santa Monica Networks tegevjuhina.

Margus Vaino tõi välja, et tehnoloogiasektor on astumas uude ajastusse, kus ühest küljest avanevad tänu 5G-le ja IoT lahendustele uued võimalused, teisalt muutub aga praeguse julgeoleku olukorra taustal järjest olulisemaks küberturvalisus.

“Ettevõtted vajavad paindlikke küberturbe lahendusi ning kiiresti kasvab ka IT teenuste valdkond. Mul on väga hea meel, et saan liituda Telia meeskonnaga ning anda oma panuse ettevõtte IT- ja küberturvalisuse teenuste äri arendamisse. Loodan, et sisseelamine saab olema kiire ning minu pikaajaline kogemus tehnoloogiasektoris annab hea võimaluse koos tugeva meeskonnaga võtta vastu uusi põnevaid väljakutseid,” ütles Vaino.

Telia suurkliendi üksuse juhi Kristjan Kuke sõnul on IT- ja küberturvalisuse valdkond üks Telia prioriteete.

„Margus on tugev juht ja elluviija. Ta on edukalt juhtinud nii suuremaid kui väiksemaid organisatsioone. Usun, et Margus toob Teliasse uut energiat ning tema varasem kogemus aitab meil IT- ja küberturvalisuse teenuste valdkonda hoogsalt edasi arendada.“