Telia Digital Hubil on kohal üle 10 tehnoloogiaettevõtte

#Digital Hub #partnerid #tehnoloogiaettevõtted
3 min lugemine

Telia Digital Hubi EKSPO-alal osaleb esinduslik valik Eesti olulisimaid tehnoloogiaettevõtteid. EKSPO-ala raames toimub Guru Bar, kus partnerid annavad praktilist infot oma uusimate ja põnevamate lahenduste kohta. Samuti on võimalik tutvuda EKSPO-alal iga partneri tehnoloogiliste lahendustega.

 

Kohal on üle 10 tehnoloogiaettevõtte:

 

Micro Focus

Micro Focus aitab ettevõtteid äritegevuses ja selle ümberkujundamises. Kliendikesksest uuenduslikkusest ajendatuna pakub meie tarkvara olulisi tööriistu, mida on vaja ettevõtte ülesehitamiseks, töötamiseks, turvamiseks ja analüüsimiseks. Digital Hubil keskendume NetGen SOC-ile – tehisintellekti ja kasutajakäitumise analüüsi abiga.

 

Microsoft

Arendame pilvetehnoloogiaid, tuleviku töölauda ja tehisintellekti. Nii kodus kui töö juures, nii töölaua versioonis kui ka veebis tegutsemiseks ning kõikide seadmete jaoks pakub Microsoft tööriistu, millega saab elu paremaks muuta. Toetame õppimist ja koole olenemata sellest, kas õpilased õpivad kaugõppes, klassiruumis või kombineerivad mõlemat õppeviisi. Microsoft 365 on maailma juhtiv pilvekeskkond.

 

Veeam

Sõltumata teie andmete asukohast – virtuaalsetes ja füüsilistes süsteemides, SaaS teenustes, hübriidpilves või multi-pilves – aitab Veeam teid äritegevuses. Me pakume lihtsat, paindlikku ja usaldusväärset lahendust, et meie kliendid saaksid olla kindlad, et nende andmed on kaitstud ja alati saadaval. Liituge meiega lisateabe saamiseks Telia Digital Hubil! 

 

Trend Micro

Trend Micro annab vastupidavuse küberohtudele, mis võimaldab järjepideva ettevõtte toimimise. Trend Micro on ehitatud pühendunud inimeste poolt, kes elavad ja hingavad küberturvalisuse nimel. Julgustame valmistuma ohtudeks, millele vastupidavus on tugev ja millest taastumine kiire.

 

Fortinet 

Fortinet turvab ettevõtteid üle maailma oma kliente intelligentse, sujuva kaitsega arenevas rünnakute maailmas. Fortinet Security Fabricu arhitektuur suudab pakkuda turvalisust, mis tuleb toime kõige kriitilisemate turvalisuse väljakutsetega võrguühenduse, rakenduse, pilve või mobiilsidekeskkonnas.

 

Cisco

Cisco Business Collaboration Solutions – ühenduge, suhelge ja tehke koostööd turvaliselt ja usaldusväärselt. Töötage kõikjal, hoidke oma ettevõte ühenduses, laialiasetsevate meeskondade vahel. Sõltumata töötajate asukohast püüavad ettevõtted saavutada tugevamat töötajate kaasatust ja kliendikogemust, et võimaldada tõhusamat tootlikkust ja agiilset äritegevust. Tõhusam koostöö aitab ettevõtetel nutikamalt töötada.

 

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise on ülemaailmne edge-to-cloud platvormi ettevõte, mis aitab ettevõtetel kiirendada tulemusi, võimaldades neile ligipääsu andmetele kõikjalt. Loodud aastakümnete jooksul tuleviku ümbermõtestamise ja uuenduste abil, mis parandavad meie elu- ja töökeskkonda, pakub HPE ainulaadseid, avatud ja nutikaid tehnoloogialahendusi, millel on ühtlane kogemus kõigis could ja edge platvormidel, et aidata klientidel arendada uusi ärimudeleid, leida uusi viise ja suurendada töö tulemuslikkust. Lisateave aadressil www.hpe.com.

 

LogPoint

LogPointi kaasaegne turvateabe ja -sündmuste haldus (SIEM) koos kasutaja ja üksuse käitumise analüütikaga (UEBA) pakub täiustatud analüüsi- ja tehisintellektipõhist automatiseerimisvõimalust, mis võimaldab meie klientidel oma ettevõtteid turvaliselt üles ehitada, hallata ja tõhusalt ümber kujundada. Meie kindel litsentsimismudel, mis põhineb sõlmpunktidel, mitte andmemahul, vähendab oluliselt kohapeal, pilves või MSSP-s asuva SIEM-lahenduse kasutamise kulusid.

 

Vaadake, kes on Telia Digital Hubi partnerid.