Sel laupäeval toimub Telia Open e-spordi turniiri finaal

#CS:GO #e-sport #finaal #Inspira #Telia Open
1 min lugemine

Eeloleval laupäeval ehk 19. detsembril saab Telia Inspira kanali ning Delfi TV vahendusel kaasa elada Telia Open e-spordi turniiri finaalile.

 

Turniiril osalevatel võistkondadel on tänaseks selja taga neli mängunädalat ning juba laupäeval selgub sügisese CS:GO turniiri võitja, kellele kuulub ka 1500 euro suurune peaauhind.

Telia Open CS:GO e-spordi turniir toimub teist korda. Esimene, sel kevadel aset leidnud turniir osutus väga populaarseks ning sellele pani end kirja enam kui 100 võistkonda ehk rohkem kui 500 mängijat.

“Counter-Strike: Global Offensive” ehk CS:GO on üks populaarsemaid e-spordi mänge. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada – ühel poolel ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristide tegevus peatada.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.