Videokokkuvõte: kuidas läks võistkondadel Telia Open e-spordi turniiri teisel mängunädalal

#CS:GO #e-sporti #Inspira #Telia Open #telia tv
1 min lugemine

Digitark avaldab sel korral Telia Open e-spordi turniiri teise mängunädala kohta videokokkuvõtte.

 

Kogu turniir on seni kulgenud põnevalt ning hea meel on selle üle, et mänge saab nüüd lisaks Inspira kanalile ja Delfi TV-le jälgida ka Twichis ning Telia TV Sisuleidjas. Mängud on olnud väga huvitavad, samuti võib öelda, et turniiri tase liigub tõusvas joones.

CS:GO turniir toimub sel korral viiel järjestikusel nädalal vahemikus 17. novembrist kuni 19. detsembrini ning turniiri auhinnafond on 5000 eurot. Võitjameeskonna auhind moodustab sellest 1500 eurot. Turniiri finaal toimub 19. detsembril.

Telia Open CS:GO e-spordi turniir toimub teist korda. Esimene, sel kevadel aset leidnud turniir osutus väga populaarseks ning sellele pani end kirja enam kui 100 võistkonda ehk rohkem kui 500 mängijat.

“Counter-Strike: Global Offensive” ehk CS:GO on üks populaarsemaid e-spordi mänge. Tegemist on taktikalise tulistamismänguga, kus kahel viieliikmelisel meeskonnal tuleb teineteist üle kavaldada – ühel poolel ründav tiim ehk terroristid, kes peavad vastase kaardipoolele paigaldama pommi ning vastaspoolel eriüksuslased, kelle ülesanne on terroristide tegevus peatada.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.