Pühapäeval saab kaasa elada Telia Open e-spordi turniiri finaalile

#CS:GO turniir #e-sport #Inspira #Telia Open
1 min lugemine

Eesti esimene e-spordi turniir ehk Telia Open CS:GO liiga on jõudnud oma haripunkti ning juba sel pühapäeval leiab aset turniiri finaal.

 

Finaali on võimalik jälgida pühapäeval, 10. mail algusega kell 12:00 nii Telia Inspira telekanali kui Delfi TV vahendusel, kus lähevad omavahel vastamisi Estviki ja NoSurrenderGG meeskonnad.

Telia Open CS:GO liiga poolfinaalid kujunesid dramaatiliseks. Estviki oli vastamisi Povertyga, kes oli ka omavahelist võitlust juhtimas. Kuid selgus asjaolu, et võistkond rikkus poolfinaalis turniiri reegleid – üks võistkonna liikmetest oli noorem kui 16- aastane ning korraldajad pidid ausa mängu printsiipi silmas pidades meeskonna diskvalifitseerima. Poverty tulemuseks jäi seetõttu turniiri auhinnaline IV koht.

Kolmas koht kuulub turniiril aNImaleGG’le, kes pidi alla vanduma NoSurrender GG-le kahes matšis tulemusega 16:13 ja 16:9. Poverty diskvalifitseerimise tõttu III ja IV koha mängu ei toimu.

 Turniiri auhinnarahad jagunevad järgmiselt:

  • I koht: 1000 € rahas + 500 € Telia e-poe krediiti
  • II koht: 500 € rahas + 250 Teelia e-poe krediiti
  • III koht: 250 € rahas + 250 Telia e-poe krediiti
  • IV koht: 250 € Telia e-poe krediiti
Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.