Selgus Telia Open CS:GO liiga esimese nädala võitja

#CS:GO #e-sport #Inspira #Telia Open
2 min lugemine

Põnevust täis esimene mängude nädal on lõppenud. Eelringi edukalt läbinud neli meeskonda EstViki, Heaproov, NoSurenderGG ja N6udepesuvahend selgitasid välja 500 auhinnaraha võitja ja kaks meeskonda, kes pääsevad mängima kogu turniiri võidu peale.

 

Poolfinaalid olid täis põnevust. Nii poolfinaalis kui finaalis mängiti parim kolmest ja lihtsat võitu ei saanud keegi.

Vastasseisust EstViki vs Heaproov pääses finaali võitudega 2:1 EstViki. Teisest paarist NoSurenderGG vs N6udepesuvahend läks võitja selgitamiseks otsustavas raundis vaja lisaaega, millest väljus paremana NoSurenderGG.

Võrdsete finaalis alustas paremini EstViki ning võitis esimese mängu 16:7. NoSurenderGG – nagu ka nimest võib lugeda – ei näidanud allaandmise märke ja võitis järgmise mängu napilt 16:14. Kolmandast ja otsustavast mõõduvõtust väljus võitjana tulemusega 16:12 NoSurenderGG ja krooniti liiga esimese nädala võitjaks.

Mõlemad finaalis osalejad pääsesid TOP 8 meeskonna hulka, kes hakkavad nelja nädala pärast mängima turniiri üldvõidu peale.

Telia Open CS:GO on turniir, mis kestab kokku kuus nädalat FACEIT keskkonnas. Turniiri esimesel neljal nädalal toimub iga nädal uus mänguvoor, kus teisipäeviti selguvad neli parimat tiimi, kes siis juba pühapäeval selgitavad välja nädala I ja II koha.

Kõigi nelja turniirinädala võitjad (ehk siis iga nädala I ja II koht) liiguvad edasi kaheksa parema hulka, kes võistlevad 5. ja 6. nädalal juba Telia Open CS:GO 2020 tiitli peale. Turniiri auhinnafond on 5000€.

Koostöös Delfiga kantakse mänge üle nii Delfi TV-s (teisipäeviti) kui Telia Inspira telekanalis (pühapäeviti).

 

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.