OpenAI avab äridele suunatud turvalisema ChatGPT

#ChatGPT #OpenAI #tehisintellekt
2 min lugemine

Kui seni oli ChatGPT juures kahetisi seisukohti, kas tegu on aruka abilise või rohkem naljanumbriga, mis toodab juba niigi internetis olemasolevat juurde, siis nüüd tundub, et on jõutud uue ärimudelini ja ettevõtete näol sihtgrupini.

 

Firmad, kes hakkavad kasutama ChatGPT versiooni ettevõtetele, saavad kiirema kasutajakogemuse, turvalisuse tundlike andmete seisukohast ning teha piiramatu hulga GPT-4 päringuid.

OpenAI on lõpuks avaldanud ChatGPT versiooni, mis lubab kaitsta äriandmeid, kuna üha rohkem ettevõtteid kaalub platvormi kasutamist, kuid on mures privaatsuse ja turvalisuse pärast.

OpenAI blogipostituses märgiti, et ChatGPT ettevõtetele pakub paremat turvalisust ja privaatsust, piiramatu kiirusega juurdepääsu GPT-4-le, võimsamat andmeanalüüsi võimaldades ettevõtetel informatsiooni palju kiiremini kätte saada ja töödelda. Lisaks võimalust esitada ChatGPT-le keerulisemaid küsimusi.

Privaatsus ja turvalisus on olnud murekohaks ettevõtetele, kes kardavad, et nende andmeid võidakse kasutada ChatGPT koolitamiseks, ning seeläbi paljastada tundliku kliendiinfo AI mudelitele tulevikus. OpenAI väitel on kasutajatel kontroll oma andmete üle ning neid ei kasutata GPT koolitamiseks.

See on esimene ChatGPT ettevõttele suunatud toode ning erineb tasuta ChatGPT-st ja ChatGPT Plus’ist, mis on tellimuspõhine juurdepääs kiiremaks juurdepääsuks ChatGPT-le.

Ettevõtted, kes juba kasutavad ChatGPT-d, võivad jääda soovi korral kasutama varasemaid versioone, kirjutab The Verge.

Hardi õppis Balti filmi- ja meediakoolis ning töötab vabakutselise režissöörina, aga tema argipäeva mahub nii kooli täienduseks kui kõrvale ka mitmeid hobisid. Reisimise ning filosofeerimise kõrval katsetab Hardi ka erisuguseid digitehnoloogilisi süsteeme, programme, portaale ja rakendusi, et selgitada välja need, millised aitavad oma elu kvaliteetsemalt korraldada.