Neid Emmydele kandideerinud sarju näeb hetkel ka Eestis

#Birjo Kiik #Emmy auhinnad #Inspira #sarjad #telia tv
2 min lugemine

19. septembril jagati Los Angeleses välja tänavused teleauhinnad Emmyd. Mitmed sarjad, mis olid Emmydele nomineeritud, on hetkel Eestis nähtavad Telia TV vahendusel.    


Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul oli sel aastal Emmy auhinna nominentide seas taas kord terve rida uusi ja põnevaid sarju, millest nii mõnelegi saab kaasa elada ka Eestis.

Telia TV HBO keskkonnas on värsketest Emmy võitjatest esindatud näiteks lühisari „Easttowni Mare“ („Mare of Easttown“), mis noppis koguni kolm hinnalist auhinda:

  • parim naispeaosatäitja lühisarjas või filmis – Kate Winslet
  • parim naiskõrvalosatäitja lühisarjas – Julianne Nicholson
  • parim meeskõrvalosatäitja lühisarjas – Evan Peters

Teistest Emmy nominentidest on Telia TV HBO keskkonnas olemas veel:

„Lennusaatja / The Flight Attendant“
„Perry Mason“
„Lagunenud elu / The Undoing“ (peaosades Hugh Grant ja Nicole Kidman)
„Lovecrafti maa / Lovecraft Country“
„Ma võin su hävitada / I May Destroy You“
„Nädala kokkuvõte John Oliveriga / Last Week Tonight with John Oliver“

Lisaks on Telia TV Sisuleidjas esindatud väga mitmes kategoorias Emmyle nomineeritud „Teenijanna lugu / The Handmaid’s Tale“, mille teleesilinastus Eestis toimus eelmisel aastal Telia Inspira kanalis.

Birjo Kiige kinnitusel on mitu Emmydele kandideerinud sarja ka Eestis kiiresti populaarsust kogunud. „Näiteks „Easttowni Mare“ lisandus meie HBO keskkonda hiliskevadel ning kerkis kiiresti üheks vaadatuimaks HBO sarjaks. Samuti oli väga populaarne „Lagunenud elu“, kus tegid suurepärase etteaste Hugh Grant ja Nicole Kidman. Telia Inspira kanali eetris hoiab aga kõige vaadatuima sarja tiitlit hetkel „Teenijanna lugu,““ lisas Kiik.

Telia TV kliendid saavad oma lemmiksarjadele kaasa elada nii koduse teleri, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.