Pea iga kontor ja teenindusasutus vajab WiFit, mis katab tööruumid turvalise internetiühendusega, vabastab töökohtade arvutid internetikaablist ning tagab nii töötajatele, klientidele kui ka külalistele kiire interneti.

 

Tänapäeval ei vaja turvaline ja mugav WiFi lahendus alati keerulisi ja kulukaid seadmeid ega võrguseadistusi. Aga enne lahenduse tellimist soovitame kindlasti läbi mõelda, kui paljudele erinevatele sihtgruppidele soovite eraldi võrku (töötajatele, külalistele) ja kindlasti tellida lahendus teenusena, et tagada WiFi võrgu turvalisus ning ajakohasus.

Ajakohase ja professionaalse WiFi lahendusega saab iga ettevõte piirata WiFi nähtavust ja kasutamist nii võrgu- kui ka kasutajapõhiselt, mis muudab teenuse haldamise mugavaks ja lihtsaks. Lisaks haldab professionaalne teenusepakkuja lahenduse puhul nii WiFi seadmeid kui ka nende tööks vajalikku tarkvara, et tagada kliendile alati toimiv ja turvaline WiFi võrk.

Loe täpsemalt WiFi võimalustest väikekontoris.

“Oleme loonud paindliku Väikekontori WiFi lahenduse, mis võimaldab luua erinevad ühendused töötajatele ja külalistele ning seetõttu on tagatud turvaline ja kvaliteetne internetiühendus erinevatele osapooltele,” sõnas Telia Eesti ärikliendi IT-teenuste juht Taavi Talve.

Väikekontori WiFi teenusega saate vajaliku tehnika tasuta kaasa ning ettevõttel pole vaja teha täiendavaid kulutusi WiFi seadmetesse. Teenuse eest hoolitsevad Telia IT-spetsialistid: tarkvara uuendamine, WiFi võrkude seadistamine või muude tehniliste murede lahendamine.

Kokkuvõtvalt: Teie ei pea muretsema WiFi toimivuse pärast, see lihtsalt töötab. Kogu teenus maksab vaid 8 € kuus.

Lisainfot Väikekontori WiFi kohta vaata Digitarga saatest. 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.