Kuidas Telia koduinternet ja TV teenus mugavalt suvekodusse kaasa võtta

#5G #Telia koduinternet #telia tv
2 min lugemine

Koos saabunud kevadega kasvab nende inimeste hulk, kes soovivad koduinterneti ja TV teenust kasutada ka oma suvekodus. Telia on muutunud selle sammu oma klientidele mugavaks ja soodsaks.

 

Telia liikuvusanalüüsid on varasematel aastatel näidanud, et igal kevadel kasvab märgatavalt nende inimeste hulk, kes kolivad aasta kõige soojemaks perioodiks maa- või suvekodudesse.

Sellega koos kasvab vajadus ka oma koduinterneti ja TV teenus suvekodusse „kaasa võtta“, kuna see võimaldab seal nii töötada, õppida kui meelt lahutada.

Telia erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul pakub ettevõte selleks kiiret ja mugavat lahendust.

„Telia praegusel koduinterneti kliendil tuleb vaid oma soovist Telia veebilehel märku anda ning meie klienditeeninduse poolt võetakse seejärel juba kliendiga personaalselt ühendust. Kui kliendi suvekodu asukohas on olemas korralik mobiililevi, mis võimaldab üle õhu koduinternetti pakkuda, saab endale suveperioodiks üürida vajalikud koduseadmed (ruuter, digiboks) ning meie teenused ongi kasutamiseks valmis,“ selgitas Viilmann.

Ühtlasi on Telia muutnud mugavamaks ja soodsamaks selle, et sügisel ei pea klient oma suvekodusse paigaldatud seadmeid (nt ruuter ja digiboks) Teliale tingimata tagasi tooma.

Nimelt saavad kõik kliendid, kes tellivad vahemikus 17. aprillist kuni 24. maini oma suvekodusse Telia 4G või 5G koduinterneti, kasutada talveperioodil (vahemikus 01.10.2023 kuni 31.03.2024) nimetatud seadmete (ruuterid, digiboksid) üürimisel kuni 100-protsendilist soodustust. Selleks tuleb suvekodus sügisel vaid oma teenused ajutiselt peatada.

Käimasoleva kampaania täpsemad tingimused leiab Telia veebilehelt.

5G pakub koduinternetti kiirusega kuni 500 Mbit/s

Kristjan Viilmanni kinnitusel laieneb hetkel Eesti pidevalt Telia 5G võrk, mis võimaldab pakkuda üle õhu väga kiiret koduinternetti järjest enam ka maapiirkondades.

„Oleme esmajärjekorras hakanud 5G koduinternetti pakkuma just nendes asukohtades, kus meie 4G võrgul on tänu paljudele kasutajatele korralik koormus peal. Kuna 5G on piltlikult öeldes palju jämedam toru, milles saab liigutada kordades rohkem andmeid kordades suurematel kiirustel, ei jää selle eelised ka tavakasutajale märkamata,“ ütles Viilmann, kelle sõnul võimaldab Telia 5G koduinternet pakkuda allalaadimise kiirust kuni 500 Mbit/s.

Telia 5G koduinterneti kasutajate kogemusi saab lugeda Digitarga varasemast artiklist.

Sellega, milliste kiirustega Telia koduinternetti saab Eesti erinevates piirkondades kasutada, on võimalik tutvuda Telia veebilehel asuva koduinterneti aadressiotsingu vahendusel.

 

Artikli päises kasutatud foto: Pixabay.com

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.