Telia toob televisiooni igasse kodusse. Telia TV televisiooni vaatamiseks on sul vaja Telia internetiühendust ja ruuterit; MINU.TV kodus töötab digiboksiga ükskõik millise ühenduse ja ruuteriga – peaasi, et asud Eesti territooriumil. Foto: Unsplash

Kuidas spordirikkast suvest TV vahendusel maksimumi võtta?

#4g #Inspira #Kristjan Viilmann #sport #telia tv
3 min lugemine

Kuna eesolev suvi pakub jalgpalli EM-i, Tokyo olümpiamängude, autoralli maailmameistrivõistluste ja mitmete teiste sündmuste näol spordisõpradele tõelist maiuspala, jagame soovitusi, kuidas Telia TV vahendusel kõigest sellest maksimumi võtta.

 

Esmalt olgu välja toodud kõik suuremad ja olulisemad sündmused, mis suve jooksul teleülekannete vahendusel meieni jõuavad:

JALGPALL

Juunis ja juulis (11.06 – 11.07) toimub jalgpalli EM-i finaalturniir, mida kannavad üle ERR-i kanalid.

OLÜMPIAMÄNGUD

Juuli lõpus ja augusti alguses (23.07 – 8.08) toimuvad Tokyo olümpiamüngud, mille ülekandeõigused kuuluvad postimees Grupile.

AUTORALLI

Suve jooksul saab mitmel korral kaasa elada Ott Tänaku ja Martin Järveoja etteastetele autoralli MM-il, kusjuures juulis toimub WRC etapp Eestis. Autoralli suviste etappide ajakava on järgmine:

3.-6. juuni Sardiinia ralli

24.-27. juuni Keenia ralli

15.-18. juuli Eesti ralli

13.-15. august Belgia ralli

9.-12. september Tšiili ralli

Otseülekanded TV3, TV6 ja TV3 Sport kanalitel

TENNIS

Anett Kontaveiti ja Kaia Kanepi mänge WTA turniiridel kannab üle Telia Inspira kanal.

VÕRKPALLI EM-FINAALTURNIIR

2021. aasta meeste Euroopa meistrivõistluste finaalturniir toimub 1.-19. septembrini, kusjuures ühe alagrupi võõrustajamaaks on Eesti.

Telia Eesti erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul on Telia TV klientidel kõigile eelpool mainitud spordisündmustele kaasa elamiseks erinevaid võimalusi ning selleks, et võistlustest õigeaegselt osa saada, ei pea ilmtingimata koduse teleekraani taga istuma.

„Kõik Telia TV kliendid saavad suvel kogu saadaoleva telesisu endaga piltlikult öeldes kaasa võtta ning erinevaid spordiülekandeid jälgida endale sobivas kohas. Telia 4G mobiilsidevõrk katab sisuliselt 99% Eestist ning see võimaldab nii suviseid spordivõistlusi kui muud telesisu jälgida ka nutiseadmete vahendusel. Selleks soovitame oma nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse alla laadida Telia TV äpi. Need Telia TV kliendid, kes aga eelistavad sporti jälgida arvuti ja interneti vahendusel, saavad seda mugavalt teha veebilehel www.teliatv.ee,“ selgitas Viilmann.

Teise soovitusena tõi Viilmann välja Telia mahuvaba mobiilse interneti telliimise lühemaks perioodiks, mis sobib ideaalselt kasutamiseks just spordivõistluste jälgimiseks.

„Pakume on mobiilside klientidele võimalust tellida endale mahuvaba mobiilne internet kas 3 tunniks või 48 tunniks. Esimesel puhul (3h) maksab teenus 1 euro, teisel juhul (48h) aga 3 eurot. Teenusega saab täpsemalt tutvuda Telia kodulehel,“ märkis Viilmann.

Lisaks sobib nendele klientidele ja peredele, kes plaanivad suvel aktiivsemalt spordisündmustele kaasa elada, piiramatu mahuga Mobiilse Elu paketi tellimine, mis võimaldab piiramatut mobiilset internetti jagada kuni 5 pereliikme ja/või erineva seadme vahel ning kus on vaikimise avatud ka Telia 5G võrgu võimekus.

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.