Kontori WiFi teenus tagab ettevõttele kvaliteetse ja juhtmevaba internetiühenduse

#internetiühendus #kontori WiFi #Raul Juhanson #Telia Eesti
2 min lugemine

Mida on oluline teada funktsionaalse ja kiire WiFi võrgu rajamisel kontorisse või teenindusasutusse, selgitab Telia Eesti teenuste juht Raul Juhanson.

 

Kiire WiFi ühenduse pakkumine töötajatele ja klientidele on muutunud iga kontori, toitlustus- ja majutusasutuse, reklaamiagentuuri, õigusbüroo ning teiste teenindusettevõtete lahutamatuks osaks.

Aina sagedamini tuntakse kontorites vajadust senisest kiirema WiFi ühenduse järele, sest võrgus ei käi ainult arvutitöö, vaid sinna lülitub varasemaga võrreldes ka kordades rohkem seadmeid  – nutitelefone, printereid, ekraane ja digi-tahvleid. Kuna kaabliga sisevõrk ei pruugi kõigi töökohtade või koosolekuruumideni ulatuda, võib üle õhu internetiühenduse puudumine või kehv levi töötegemist oluliselt häirida.

Seega pole oluline ainult WiFi leviala ja hea katvus, vaid ka stabiilsus, kiirus ning piisav võimsus.

Enamasti on kontorites ning teeninduskohtades interneti levi lahendatud WiFi ruuteri abil, ent ruuter ei võimalda kasutada kogu ühenduse kiirust ning võrku piisavalt seadistada. Ruuter on mõeldud internetiühenduse saamiseks, kuid selle tekitatud WiFi võrk on aeglasem ja väiksema levipiirkonnaga kui spetsiaalselt WiFi teenusega paigaldatavad seadmed.

Siin on asendamatuks abiliseks uue põlvkonna lahendus – professionaale hallatud WiFi teenus, mille seadmed suudavad paralleelselt luua mitu kvaliteetset võrku suuremal alal. Teenus on mõeldud äriklientidele, kes soovivad juhtmevabalt kasutada kiiret ja katkematut internetti. Kontori WiFi teenuse puhul on kõige olulisem konkreetsetele ruumidele tehtav paigaldus – nii levib internet tõesti kõikjale, vajadusel isegi välitingimustesse. Lisaks on võimalus luua oma töötajatele ning klientidele eraldi võrgud, et garanteerida võrkude ja ettevõtte andmete turvalisus.

Kontori WiFi teenus sisaldab nii äriklassi WiFi seadet kui ka teenuse haldust. Teenuse hind algab 8 eurost kuus ning teenuse häälestuse ja seadmete paigalduse teeb kogenud Telia tehnik.

Loe lähemalt: https://www.telia.ee/ari/kontor/kontori-internet/kontori-wifi/

 

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.